В нас діє безкоштовна доставка для всіх замовлень
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Офіційний дилер Garmin в Україні з фірмовим магазином у Києві
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик
Каталог

ТАКТИЧНИЙ МУЛЬТИСПОРТИВНИЙ GPS-ГОДИННИК ПРЕМІУМКЛАСУ

Смарт-годинник tactix 7 Pro зі склом Power Sapphire із сонячною зарядкою, традиційним кнопковим керуванням та сенсорним дисплеєм пропонує спеціалізовані тактичні функції, а також картографію, музику, розширені функції для тренувань та інше.

Solar_Powered

Заряджайте смарт-годинник Тактікс 7 від сонячного світла, щоб він міг працювати максимально довго.

Battery_Life

Почувайтеся вільно завдяки достатній тривалості роботи акумулятора від одного заряду – отримайте до 37 днів у режимі розумного годинника.

Military_Standard_Toughness

Міцна конструкція преміум-класу, яка відповідає військовим стандартам (MIL-STD-810).

uptrend

Коли настає темрява – вбудований світлодіодний ліхтарик допоможе вам рухатися далі.

Maps

Будьте непоміченими завдяки спеціальним функціям, серед яких – сумісність із приладами нічного бачення.

Performance_Metrics

Здійснюйте навігацію завдяки підтримці кількох супутникових систем і зовнішньо орієнтованим датчикам.

1-Garmin-tactix-7-Pro-Edition

АКУМУЛЯТОР ІЗ ЗАРЯДЖАННЯМ ВІД СОНЦЯ

Отримайте до 37 днів роботи у режимі смарт-годинника із сонячною зарядкою, і до 122 годин у режимі GPS із сонячною зарядкою.

ЯКІСНА ЗБІРКА

Відповідність військовим стандартам США (MIL-STD-810), висока міцність, і при цьому витончений дизайн із великим 1,4-дюймовим дисплеєм.

СЕНСОРНИЙ ЕКРАН І КНОПКИ

Традиційне кнопкове керування, яке працює у будь-якому середовищі, поєднується з новим чутливим сенсорним інтерфейсом для швидкого доступу до потрібних об’єктів та функцій.

2-tactix-Garmin-7-Pro-Edition

ВБУДОВАНИЙ ЗЕЛЕНИЙ АБО БІЛИЙ ЛІХТАРИК

ВБУДОВАНИЙ ЗЕЛЕНИЙ АБО БІЛИЙ ЛІХТАРИК

Щоб допомогти вам орієнтуватися на шляху в умовах слабкого освітлення, вбудований багатосвітлодіодний ліхтарик забезпечує швидкий доступ до яскравого і стабільного променя зеленого або білого світла.

СУМІСНІСТЬ ІЗ НІЧНИМ БАЧЕННЯМ

СУМІСНІСТЬ ІЗ НІЧНИМ БАЧЕННЯМ

Легко перемикайтеся між денним та нічним переглядом завдяки екрану, який можна читати за допомогою приладів нічного бачення.

РЕЖИМ НЕВИДИМКИ

РЕЖИМ НЕВИДИМКИ

При збереженні функціонування годинника режим невидимки (stealth mode) припиняє зберігати та передавати ваше GPS-розташування і вимикає бездротове з’єднання та зв’язок.

ЗНИЩЕННЯ ДАНИХ

ЗНИЩЕННЯ ДАНИХ

В разі небезпеки функція знищення даних (kill switch) стирає всю користувацьку інформацію.

РЕЖИМ JUMPMASTER

РЕЖИМ JUMPMASTER

Ця функція працює для розрахунку висотних точок скидання відповідно до військових правил і допомагає орієнтуватися на вашу ціль після стрибка.

ПОДВІЙНИЙ ФОРМАТ ПОЗИЦІОНУВАННЯ

ПОДВІЙНИЙ ФОРМАТ ПОЗИЦІОНУВАННЯ

Легко синхронізуйте своє місце розташування з іншими учасниками, переглядаючи на одному екрані універсальну поперечну проекцію Меркатора і військову систему координат сітки.

ПРОЕКТУВАННЯ МАРШРУТНИХ ТОЧОК

ПРОЕКТУВАННЯ МАРШРУТНИХ ТОЧОК

Фіксуйте й зберігайте віддалені географічні позиції на відстані для подальшого використання в навігації.

НАВІГАЦІЯ DIRECT-TO

НАВІГАЦІЯ DIRECT-TO

Перейдіть прямо до місця розташування або маршрутної точки у всесвітній аеронавігаційній базі даних. Або виберіть функцію “Найближче”, щоб активувати шлях до найближчого аеропорту.

ПОГОДНІ ЗВІТИ

ПОГОДНІ ЗВІТИ

Отримайте доступ до авіаційної погоди, включно з радарами NEXRAD, METAR і TAF, щоб побачити інформацію про вітер, видимість, барометричний тиск та інше.

3-tactix-7-Garmin-Pro-Edition

ВСТАНОВЛЕНІ СПОРТИВНІ ДОДАТКИ

ВСТАНОВЛЕНІ СПОРТИВНІ ДОДАТКИ

Використовуйте попередньо завантажені профілі активності для бігу, трейлового бігу, плавання, їзди на велосипеді, походів, веслування, лиж, гри в гольф, серфінгу, скелелазіння в приміщенні тощо.

ТРЕНУВАННЯ HIIT

ТРЕНУВАННЯ HIIT

Цей профіль активності відстежує ваші високоінтенсивні інтервальні тренування, включно з AMRAP, EMOM, Tabata та спеціальними. Встановлюйте кількість раундів, інтервали роботи/відпочинку тощо.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ЩОДЕННИХ ТРЕНУВАНЬ

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ЩОДЕННИХ ТРЕНУВАНЬ

Щоб користуватись вказівками щодо тренувань, які враховують ваші дані і рівень фізичної підготовки - отримуйте щоденні рекомендації для бігу та велосипедної їзди на основі поточного тренувального навантаження і тренувального статусу.

ВІЗУАЛЬНИЙ ПРОГНОЗ ПЕРЕГОНІВ

ВІЗУАЛЬНИЙ ПРОГНОЗ ПЕРЕГОНІВ

На основі вашої історії бігу та загального рівня фізичної підготовки ця функція надає оцінку вашого темпу для дистанції, яку ви хочете пробігти. Дані тенденцій показують, як ваша тренованість змінюється з часом.

ПОПЕРЕДУ

ПОПЕРЕДУ

Отримайте на одному екрані інформацію про вибрані контрольні точки POI попереду. Переглядайте показники ефективності, проміжний час та відстань/висоту, а також підсумок ключових точок маршруту

ТЕХНОЛОГІЯ PACEPRO

ТЕХНОЛОГІЯ PACEPRO

Перша у своєму роді функція PacePro допомагає під час кросового бігу тримати правильний темп, орієнтуючись на ухил місцевості.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ

ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ

Переглядайте розширені показники тренувань, які містять динаміку бігу, скоригований за спекою та висотою VO2 max, трейловий VO2 max, порадник із відновлення та інше.

ВИТРИВАЛІСТЬ У РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

ВИТРИВАЛІСТЬ У РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

Використання цих даних допомагає відстежувати і керувати своїми навантаженнями, а також уникати перенапруження на початку бігу або їзди на велосипеді.

ПОРАДНИК З ВІДНОВЛЕННЯ

ПОРАДНИК З ВІДНОВЛЕННЯ

Після кожного тренування час відновлення дає знати, коли ви будете готові до наступного повноцінного тренування. Він враховує інтенсивність тренувань і такі фактори, як стрес, щоденна активність і сон.

ДИНАМІКА ДЛЯ ГІРСЬКИХ ВЕЛОСИПЕДІВ

ДИНАМІКА ДЛЯ ГІРСЬКИХ ВЕЛОСИПЕДІВ

Відстежуйте подробиці кожної поїздки за допомогою показників для гірських велосипедів, а також спеціалізованих параметрів grit і flow, які оцінюють складність траси та плавність спуску, та дають вам оцінку, яку ви можете перевершити наступного разу.

ФУНКЦІЯ CLIMBPRO

ФУНКЦІЯ CLIMBPRO

Використовуйте планувальник підйому ClimbPro на завантажених курсах, щоб переглядати інформацію в режимі реального часу про свої поточні та майбутні підйоми, включно з градієнтом, відстанню та збільшенням висоти, а також спусками та рівнями.

ФУНКЦІЇ ДЛЯ СЕРФІНГУ

ФУНКЦІЇ ДЛЯ СЕРФІНГУ

Приготуйтеся спіймати хвилю. Смарт-годинник Tactix 7 працює з функцією Surfline Sessions, яка створює відео кожної пійманої хвилі перед камерою Surfline, щоб ви згодом могли переглянути його з підпискою на Surfline Sessions.

4-tactix-7-Standard-Pro-Edition

КАТАННЯ НА ЛИЖАХ

КАТАННЯ НА ЛИЖАХ

Будьте поінформованими, перебуваючи на снігу. Цей попередньо завантажений профіль може розрізняти спуск на лижах і підйом. Він автоматично показує дані, специфічні для спуску або підйому.

ДИНАМІКА ДЛЯ ЛИЖНОГО СПОРТУ

ДИНАМІКА ДЛЯ ЛИЖНОГО СПОРТУ

У поєднанні з нагрудним пульсометром HRM-Pro (продається окремо) показник потужності лиж допомагає виміряти фактичне навантаження під час тренувань на пересіченій місцевості.

ПІДТРИМКА БАГАТОДІАПАЗОННОЇ GNSS

ПІДТРИМКА БАГАТОДІАПАЗОННОЇ GNSS

Доступні кілька глобальних навігаційних супутникових систем (GPS, GLONASS і Galileo). Отримайте доступ до кількох частот, які надсилаються навігаційними супутниками, для точнішого позиціонування в місцевостях, де сигнали супутників відбиваються, слабкі або зазвичай не проникають.

ДАТЧИКИ ABC

ДАТЧИКИ ABC

Здійснюйте навігацію маршрутом за допомогою датчиків ABC: висотомір для даних про висоту, барометр для спостереження за погодою і 3-осьовий електронний компас.

КАРТИ ПОЛІВ ДЛЯ ГОЛЬФУ

КАРТИ ПОЛІВ ДЛЯ ГОЛЬФУ

Отримайте доступ до повнокольорових карт CourseView для більш ніж 42 000 полів для гольфу по всьому світу, а також отримайте сенсорний таргетинг і функцію PlaysLike Distance.

КАРТИ SKIVIEW

КАРТИ SKIVIEW

Вирушайте на засніжені схили із попередньо завантаженими картами SkiView, переглядайте назви трас і ступені складності для понад 2000 гірськолижних курортів по всьому світу.

БАГАТОКОНТИНЕНТНІ ТОПОКАРТИ

БАГАТОКОНТИНЕНТНІ ТОПОКАРТИ

Tactix 7 Pro Edition постачається з попередньо завантаженими картами TopoActive вашого регіону і дає безкоштовний доступ до завантаження додаткових карт з усього світу, щоб ви продовжували свої мандрівки. Використовуйте вбудований Wi-Fi, щоб легко завантажувати та оновлювати карти і програмне забезпечення без використання комп’ютера.

ДЕРЖАВНІ ЗЕМЕЛЬНІ КОРДОНИ

ДЕРЖАВНІ ЗЕМЕЛЬНІ КОРДОНИ

Можливість відображати державні земельні кордони на топографічних картах допоможе вам зрозуміти, чи правильний напрямок ви обрали.

КЕРУВАННЯ ЗАРЯДОМ АКУМУЛЯТОРА

КЕРУВАННЯ ЗАРЯДОМ АКУМУЛЯТОРА

Перегляньте, як різні налаштування та датчики впливають на тривалість роботи акумулятора вашого годинника, і вносьте зміни, котрі впливають на автономність.

ЧАСТОТА ПУЛЬСУ – НА ЗАП’ЯСТІ

ЧАСТОТА ПУЛЬСУ – НА ЗАП’ЯСТІ

Оптична технологія вимірювання пульсу визначає інтенсивність активності, а також варіабельність серцевого ритму, щоб розрахувати рівень стресу. Він також відстежує пульс під водою без ремінцевого пульсометра.

ДАТЧИК КИСНЮ В КРОВІ

ДАТЧИК КИСНЮ В КРОВІ

Для акліматизації на висоті або моніторингу сну датчик кисню в крові використовує світлові промені на вашому зап’ясті, щоб визначити, наскільки добре вашим тілом поглинається кисень.

ОЦІНКА ТА РОЗШИРЕНИЙ МОНІТОРИНГ СНУ

ОЦІНКА ТА РОЗШИРЕНИЙ МОНІТОРИНГ СНУ

Отримайте повний аналіз фаз легкого, глибокого і швидкого сну. Перегляньте все це на спеціальному віджеті, який містить вашу оцінку сну і статистику.

5-tactix-7-Standard-Pro-Garmin

МОНІТОРИНГ ЕНЕРГІЇ BODY BATTERY

МОНІТОРИНГ ЕНЕРГІЇ BODY BATTERY

Оптимізуйте запаси енергії свого тіла, використовуючи показник варіабельності серцевого ритму, дані про стрес, сон та інші дані, щоб краще визначити, коли ви готові бути активними, а коли може знадобитися відпочинок.

ВІДТЕЖЕННЯ ДИХАННЯ

ВІДТЕЖЕННЯ ДИХАННЯ

Подивіться, як ви дихаєте впродовж дня, сну, дихальних вправ і йоги.

ЗНІМОК ЗДОРОВ’Я

ЗНІМОК ЗДОРОВ’Я

Запишіть 2-хвилинний сеанс, щоб зафіксувати ключову статистику, включно з частотою серцевих скорочень, їх варіабельністю, рівнем кисню в крові, диханням та стресом. Потім створіть звіт із цією статистикою за допомогою програми Garmin Connect на сумісному смартфоні, щоб поділитися нею.

ВІДСТЕЖЕННЯ ГІДРАТАЦІЇ

ВІДСТЕЖЕННЯ ГІДРАТАЦІЇ

Записуйте впродовж дня споживання рідини, щоб отримувати нагадування про поповнення водного балансу. Коли ввімкнено автоматичну ціль для вжитої за день рідини – ви побачите приблизну втрату поту внаслідок активності, і ваша ціль буде відповідно до цього автоматично відкоригована.

РОЗУМНІ СПОВІЩЕННЯ

РОЗУМНІ СПОВІЩЕННЯ

Переглядайте прямо на годиннику електронні листи, текстові повідомлення та сповіщення, коли його приєднано до сумісного пристрою.

МУЗИЧНІ ДОДАТКИ

МУЗИЧНІ ДОДАТКИ

Зберігайте до 2000 звукових доріжок або отримуйте доступ до сервісів потокового відтворення музики, зокрема Spotify, Deezer та Amazon Music, і слухайте в навушниках за допомогою технології Bluetooth.

БЕЗКОНТАКТНІ ПЛАТЕЖІ GARMIN PAY

БЕЗКОНТАКТНІ ПЛАТЕЖІ GARMIN PAY

Здійснюйте оплату за допомогою рішення для безконтактних платежів Garmin Pay через банків-постачальників послуги.

БЕЗПЕКА ТА ВІДСТЕЖЕННЯ

БЕЗПЕКА ТА ВІДСТЕЖЕННЯ

Коли годинник сполучено зі смартфоном – ваші координати в режимі реального часу можна надсилати вашим контактам вручну або автоматично (під час окремих активностей на відкритому просторі) за допомогою вбудованого виявлення інцидентів.

МАГАЗИН CONNECT IQ

МАГАЗИН CONNECT IQ

Завантажуйте циферблати, додавайте поля даних і отримуйте програми та віджети з магазину Connect IQ на сумісному смартфоні.

6-tactix7-Standard-Pro-Garmin

Серія  Tactix
Гарантійний термін, міс.  12
Тип гарантії  Виробник
Розмір корпуса  51 мм
Матеріал ремінця  нейлон / силікон
Колір  чорний
Моніторинг сну  Так
Час роботи батареї (режим смарт-годинника)  до 28 годин / 37 годин із сонячною зарядкою
Вбудована карта  Так
Рекомендовані щоденні тренування  Так
Датчик кисню в крові  Так
Світлодіодний ліхтар  Так
Garmin Pay (безконтактна оплата)  Так
Багатодіапазонний GPS  Так
Зберігання музики  Так
Готовність до тренувань  Так
Статус тренування  Так
Голосові функції  Ні
Тип дисплея  MIP кольоровий
Сонячна зарядка  Так
Сенсорний екран  Так
Водонепроникність  10 АТМ
✔ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ  -------------------------------------------------
Матеріал скла дисплею  Sapphire ™
Матеріал безеля  Титан
Матеріал корпусу  Полімер, посилений волокном, з титановою задньою кришкою
Сумісність із ремінцями  QuickFit (26 мм)
Ширина ремінця  26 мм
Розміри пристрою (ДхШхГ)  51 х 51 х 14,9 мм
Вага  89 г
Розмір дисплея  1.4" (35.56 мм) в діаметрі
Роздільна здатність дисплея   280 х 280 пікселів
Кольоровий дисплей  Так
Герметичні індуктивні кнопки  Ні
Можливість великого шрифту  Так
Час роботи батареї 

В режимі енергозбереження: до 90 днів / 1+ рік із сонячною зарядкою


В режимі GPS: до 89 годин / 122 годин із сонячною зарядкою


Усі супутникові системи: до 63 годин / 77 годин із сонячною зарядкою


Усі супутникові системи + музика: до 16 годин


В режимі максимальної економії заряду + GPS: до 213 годин / 578 годин із сонячною зарядкою


Експедиція GPS: до 62 днів / 139 днів із сонячною зарядкою

Спосіб заряджання  Фірмовий зарядний пристрій Garmin
Пам'ять / Історія  32 Гб
✔ ОСОБЛИВОСТІ ГОДИННИКА  ▸Час/Дата, ▸Синхронізація часу за GPS, ▸Автоматичний перехід на зимовий/літній час, ▸Будильник, ▸Таймер, ▸Секундомір, ▸Схід / захід Сонця
✔ МОНІТОРИНГ ЗДОРОВ’Я  ▸Вимірювання пульсу на зап'ясті, ▸Пульс в стані спокою, ▸Попередження про аномальну роботу серця, ▸Частота дихання, ▸Пульсоксиметрія, ▸Фітнес-вік, ▸Енергія тіла Body Battery, ▸Відстеження рівня стресу, ▸Таймер розслабляючого дихання, ▸Розширений моніторинг сну, ▸Відстеження гідратації, ▸Жіноче здоров’я, ▸Знімок здоров'я, ▸Консультант з Jet Lag
✔ ДАТЧИКИ  ▸GPS, ▸GLONASS, ▸GALILEO, ▸SatIQ, ▸Вимірювання пульсу Garmin Elevate, ▸Пульсоксиметр, ▸Барометричний висотомір, ▸Компас, ▸Гіроскоп, ▸Акселерометр, ▸Термометр
Підтримка протоколів   Wi-Fi, Bluetooth, ANT+
Сумісність із смартфонами   ▸iPhone, ▸Android
✔ ЩОДЕННІ РОЗУМНІ ФУНКЦІЇ  ▸Connect IQ, ▸Connect IQ на пристрої, ▸Розумні сповіщення, ▸Текстова відповідь / відхилення телефонного дзвінка з текстом (для Android), ▸Ранковий звіт, ▸Календар, ▸Погода, ▸Синхронізація налаштувань з Garmin Connect Mobile в режимі реального часу, ▸Режим заощадження заряду батареї, ▸Керування музикою на смартфоні, ▸Відтворення і управління музикою на годиннику, ▸Пошук телефону, ▸Пошук годинника, ▸Дистанційне керування камерою Virb, ▸Керування смарт-тренажером, ▸Garmin Pay, ▸Сумісність із Garmin Connect Mobile, ▸Акції
Профілі активності в тренажерному залі   ▸Силові вправи, ▸Кардіотренування, ▸Степінг, ▸Підйом сходами, ▸Веслування на тренажері, ▸Еліптичні тренування, ▸Йога, ▸Пілатес, ▸Альпінізм
Профілі активності для мультиспорту  ▸Плавання/біг, ▸Тріатлон
Профілі активності для здоров’я   ▸Ходьба, ▸Пілатес, ▸Йога
Профілі активності для бігу   ▸Біг, ▸Біг на відкритому повітрі, ▸Біг на біговій доріжці, ▸Біг у приміщенні, ▸Біг пересіченою місцевістю, ▸Віртуальний біг, ▸Ультра біг
Профілі активності на відкритому просторі   ▸Хайкінг, ▸Альпінізм у приміщенні, ▸Боулдерінг, ▸Альпінізм, ▸Гірський велоспед, ▸Сноуборд, ▸Веслування, ▸Каякінг, ▸Серфінг, ▸Полювання, ▸Кайтбординг, ▸Віндсерфінг, ▸Катання на снігоступах, ▸Риболовля, ▸Верхова їзда, ▸Стрибки з парашутом, ▸Теніс, ▸Гольф, ▸Бігові лижі, ▸Сапсерфінг
Профілі активності для велоспорту   ▸Велосипед, ▸Гірський велосипед, ▸eBike, ▸Велотренажер, ▸BMX Велосипед
Профілі активності для плавання   ▸плавання в басейні, ▸плавання у відкритій воді, ▸плавання/біг
Профілі активності для водних видів спорту   ▸Сапсерфінг, ▸Веслування, ▸Каякінг, ▸Серфінг, ▸Кайтбординг, ▸Віндсерфінг, ▸Риболовля, ▸Катання на човні, ▸Вітрильний спорт, ▸Вітрильні перегони, ▸Катання на водних лижах, ▸Вейкбординг, ▸Вейксерфінг, ▸Тюбінг, ▸Підводне плавання, ▸Вітрильна експедиція, ▸Екстремальний каякінг
Профілі активності для мотоспорту  ▸Мотоцикл, ▸Оверлендинг, ▸Мотокрос, ▸Квадроцикл, ▸Снігохід
Профілі активності для ракеткових видів спорту  ▸Теніс, ▸Піклбол, ▸Бадмінтон, ▸Сквош, ▸Настільний теніс, ▸Паддл теніс, ▸Теніс на платформі, ▸Ракетбол
Профілі активності для зимових видів спорту  ▸Катання на лижах, ▸Сноубординг, ▸Беккантрі сноубординг, ▸Бігові лижі класичні, ▸Беккантрі лижі, ▸Катання на ковзанах, ▸Ходьба на снігоступах
Профілі активності для інших видів спорту  ▸Баскетбол, ▸Волейбол, ▸Хокей на траві, ▸Хокей, ▸Футбол, ▸Американський футбол, ▸Лакрос, ▸Регбі, ▸Алтимат, ▸Крикет, ▸Софтбол, ▸Бейсбол
Профілі активності для рингу  ▸Бокс, ▸Змішані бойові мистецтва
Профілі для інших активностей   ▸Jumpmaster, ▸Тактичні, ▸Смуга перешкод
✔ БЕЗПЕКА ТА СТЕЖЕННЯ  ▸Виявлення інциденту під час певних активностей, ▸Сповіщення про інцидент на смартфон, ▸Допомога, ▸LiveTrack, ▸LiveTrack групи, ▸Поширення подій
✔ ТАКТИЧНІ ФУНКЦІЇ  ▸Прихований режим, ▸Режим нічного бачення, ▸Режим позиціювання в двох системах координат, ▸Швидке очищення історії, ▸XERO локації
✔ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ІГОР  ▸Ігрова активність, ▸Сумісність з програмою GAMEON
✔ ДЛЯ АВІАЦІЇ  ▸База аеропортів по всьому світу, ▸3-осьовий компас з індикатором горизонтального розташування, ▸Кілька часових поясів з ZULU/UTC, ▸Дані з радарів NEXRAD під час польоту, ▸Карта руху з аеропортами, дорогами, водоймами і інше, ▸Всесвітня база даних NAVAID і ліній перетину, ▸Пульсоксиметр в польоті, ▸METAR (регулярний авіаційний метеорологічний звіт про погоду на аеродромі в кодовій формі ВМО), ▸TAF (прогноз погоди для аеродрому в кодовій формі ВМО)
✔ ДЛЯ ЧОВНІВ  ▸Пульт дистанційного керування тролінговим двигуном
✔ ВІДСТЕЖЕННЯ АКТИВНОСТІ  ▸Підрахунок кроків, ▸Нагадування про рух (відображається після періоду бездіяльності; пройдіть кілька хвилин, щоб скинути його), ▸Авто мета (визначає Ваш рівень активності і призначає щоденну мету), ▸Витрачені калорії, ▸Підрахунок поверхів, ▸Пройдена дистанція, ▸Хвилини інтенсивності, ▸TrueUp, ▸Move IQ, ▸Додаток Garmin Connect Challenges APP, ▸Індикатор руху
✔ ОСОБЛИВОСТІ ТРЕНУВАНЬ В ПРИМІЩЕННІ  ▸Кардіо тренування, ▸Силові тренування, ▸HIIT-Тренування, ▸Йога, ▸Пілатес, ▸Анімовані тренування, ▸Карти тренування м'язів на екрані, ▸Автоматичний підрахунок повторів
✔ ТРЕНУВАННЯ, ПЛАНУВАННЯ ТА АНАЛІЗ  ▸Налаштовуваний екран, ▸Завантажувані плани тренувань, ▸Щоденні рекомендовані тренування, ▸Зони HR, ▸Сповіщення про пульс, ▸Розрахунок витрачених калорій на основі показів пульсометра, ▸% HR max, ▸% HRR (резерв ЧП в % - макс. частота пульсу мінус частота пульсу в стані спокою), ▸Час відновлення, ▸Авто MAX HR, ▸Віджет перегонів, ▸Статус HRV, ▸Готовність до тренувань, ▸Тест стресу по HRV (із сумісним аксесуаром), ▸Передача даних HR по ANT+ на спарені пристрої, ▸Частота дихання під час занять, ▸Швидкість і дистанція по GPS, ▸Профілі занять, що налаштовуються, ▸Автопауза, ▸Інтервальні тренування, ▸Покращений інтервал (містить відкриті повтори, сторінки даних інтервалу, екран відпочинку і автоматичне виявлення), ▸Розширені тренування, ▸Режими живлення - налаштування батареї під час активності, ▸HRM Біговий темп і дистанція, ▸Auto Lap (нове коло починаеться автоматично), ▸Manual Lap (ручне позначення кіл), ▸Таймер відпочинку, ▸Налаштовувані сповіщення про коло, ▸Теплова та висотна аклімація, ▸VO2 max біг, ▸VO2 max трейловий біг, ▸Витривалість у режимі реального часу, ▸Коефіцієнт навантаження, ▸Тренувальне навантаження, ▸Ефективність тренувань, ▸Ефективність тренувань (анаеробна), ▸Основна перевага (мітки тренувального ефекту), ▸Вдосконалений час відновлення, ▸Налаштовувані сповіщення, ▸Аудіопідказки, ▸Час фінішу, ▸Віртуальний Партнер (функція тренування з віртуальним партнером), ▸Змагання, ▸Автоматичне розпізнавання занять для різних видів спорту, ▸Налаштування занять для різних видів спорту, ▸Garmin Live Segments, ▸Strava Live Segments, ▸Створення кругового маршруту (біг/велосипед), ▸Розрахунок маршруту туди і назад (біг/велосипед), ▸Популярні маршрути Trendline, ▸Сенсорне і/або кнопкове блокування, ▸Гарячі клавіші, ▸Історія активності, ▸Автоматичне прокручування, ▸Physio TrueUp, ▸Єдиний тренувальний статус
✔ ДЛЯ БІГУ  ▸Запуск тренування, ▸Дистанція, час і темп по GPS, ▸Бігова динаміка (з сумісним аксесуаром), ▸Вертикальні коливання (з сумісним аксесуаром), ▸Час та баланс контакту з землею (з сумісним аксесуаром), ▸Довжина кроку в реальному часі (з сумісним аксесуаром), ▸Каденція (показує кількість кроків за хвилину в реальному часі), ▸Бігова потужність, ▸Коригований темп, ▸Стан продуктивності, ▸Лактатний поріг (аналізуючи ваш темп і серцевий ритм визначає момент, після якого ви починаєте швидко втомлюватися), ▸PacePro стратегія тренування, ▸Бігові вправи, ▸Оцінка бігу на підйомі, ▸Прогнозування результату змагання, ▸Автоматичний підйом для трейлового бігу, ▸Прогноз перегонів, що залежить від курсу та погоди, ▸Сумісність з крокоміром, ▸Виявлення бігу/ходьби/стояння
✔ ДЛЯ ГОЛЬФУ   ▸Попередньо завантажені карти гольф-полів, ▸Розрахунок дистанції до передньої, задньої і середньої частини гріну, ▸Розрахунок дистанції до перешкод і вигинів, ▸Розрахунок дальності удару (автоматично розраховує точну відстань в ярдах з будь-якої точки на майданчику), ▸Цифрова картка результатів, ▸Відстань до лунки, ▸Відстеження статистики (удари, кількість попадань за 1 раунд, удари з гріну / фервея), ▸Garmin Autoshot, ▸Повна векторна карта поля, ▸Автоматичне оновлення напрямку удару, ▸Перегляд гріну з ручним розміщенням лунок, ▸Перешкоди і цілі для поля, ▸Pinpointer, ▸Функція PlaysLike Distance, ▸Функція Touch Targeting (торкніться мети на дисплеї, щоб побачити відстань до неї), ▸Гандикап в рахунку, ▸Тренування темпу, ▸Таймер раунду/одометр, ▸Сумісність із автоматичним відстеженням ключок (потрібен аксесуар), ▸Швидкість і напрямок вітру (потрібне підключення до програми для гольфу), ▸Функція “Віртуальний кедді”, ▸Можливість використання на офіційних турнірах, ▸Green Contours (з членством Garmin Golf), ▸Сполучення із додатком Garmin Golf
✔ ДЛЯ АКТИВНОСТЕЙ НА ПРИРОДІ   ▸Навігація точка-до-точки, ▸Створення треку по точках в режимі реального часу, ▸Повернення до початкової точки, ▸TracBack, ▸UltraTrac, ▸Режим "Навколо мене", ▸Орієнтир, ▸Функція "Попереду", ▸Навігація Nextfork, ▸Профіль висот, ▸Відстань до місця призначення, ▸Попередження про шторм, ▸ClimbPro (планувальник сходження), ▸Вертикальна швидкість (швидкість підйому за період часу), ▸Всього сходжень/спусків, ▸Таймер відпочинку (тільки ультра-біг), ▸План майбутнього підйому, ▸Попередньо завантажені топо-карти, ▸Попередньо завантажені карти доріг і стежок, ▸Попередньо встановлені карти гірськолижних трас, ▸Підтримка завантажувальної картографії, ▸Підтримка завантаження карт, ▸GPS-координати, ▸Sight'N'Go (навігація по напрямку), ▸Розрахунок площі, ▸Мисливський/риболовний календар, ▸Спроектована шляхова точка, ▸Інформація про Сонце і Місяць, ▸Сумісність із вітроміром Kestrel, ▸Активність режиму "Експедиція GPS", ▸Припливи, ▸Таблиці припливів
✔ ДЛЯ ВЕЛОСПОРТУ  ▸Маршрути, ▸Коло на велосипеді і максимальна потужність кола (із вимірювачем потужності), ▸Перегони, ▸Сповіщення (сигнал про досягнуту мету - час, дистанція, пульс чи калорії), ▸FTP (функціональна порогова потужність), ▸Крива потужності та % FTP тренувань, ▸Велосипедні карти Garmin, ▸Grit і Flow для гірських велосипедів, ▸Розширена велосипедна динаміка, ▸Сумісність із Vector і Rally (вимірювачі потужності), ▸Сумісність із Varia Vision, ▸Сумісність із радаром Varia, ▸Сумісність із фарами Varia, ▸Підтримка датчика швидкості та каденсу (з датчиком), ▸Сумісність із вимірювачем потужності, ▸Гід із заряду, ▸Функціональна порогова потужність
✔ ДЛЯ ПЛАВАННЯ   ▸Характеристики плавання в відкритій воді (відстань, темп, дистанція, лічильник гребків, швидкість, ефективність плавання SWOLF), ▸Характеристики для басейну (довжина басейну, дистанція, темп, лічильник гребків, ефективність плавання (SWOLF), калорії), ▸Визначення стилю плавання (фрістайл, на спині, брас, батерфляй), ▸Журнал тренувань для плавання, ▸Основний таймер відпочинку (до 0) (лише для басейнів), ▸"REPEAT ON" Таймер відпочинку, ▸Авто відпочинок ( тільки для басейну ), ▸Сповіщення про час і відстань, ▸Cповіщення про темп (тільки для басейну), ▸Таймер зворотного відліку, ▸Тренування в басейні, ▸Критична швидкість плавання, ▸Відстеження пульсу під водою, ▸Частота серцевих скорочень від зовнішнього HRM (в режимі реального часу під час відпочинку, статистика інтервалів і сеансів)
✔ ФУНКЦІЇ ВІДСТЕЖЕННЯ АКТИВНОСТІ ДІТЕЙ   Додаток TOE-TO-TOE Challenges
  • Смарт-годинник tactix 7 Pro Solar з нейлоновим ремінцем
  • Чорний силіконовий ремінець
  • Кабель для зарядки/передачі даних
  • Документація

* Комплектація товару може бути змінена постачальником.

Майже два роки користування і жодного разу мене не підвів і навіть не перезавантажився під час тренувань і навігації. Використовую штатні циферблати і додатково завантажив ОСМ карти. Крутий годинник і для вело і для бігу і не тільки )))
Відповісти
Продав свій Tactix Delta Solar і оновився до тактікс 7. Начебто і не велика відмінність якщо порівнювати на сайтах, а насправді це просто бомбовий годинник. Відразу помічаєш на скільки годинник швидше працю, кілер фіча це ліхтарик, ну дуже зручно сенсорний екран при користуванні картою ( в усіх інших випадках працюю лише кнопками) .
Рекомендую.
Відповісти
Відгуки
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Смарт-годинник Garmin tactix 7 Pro Solar з нейлоновим ремінцем

В наявності
Артикул: 010-02704-11
51 959 грн
57 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Вибрати варіант
Замовити швидко

Доставка і комісія – безкоштовні.

іконка доставки "Нова Пошта" – адресно до дверей.
іконка доставки "Нова Пошта" – у відділення.
іконка доставки "Нова Пошта" – у поштомат.
іконка доставки Самовивіз – отримати можна у нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Семена Скляренка, 9, офіс 505. 

Термін доставки – 1-3 дні.

іконка Visa іконка mastercard Онлайн-оплата кредитною та дебетовою картою LiqPay: Visa / Mastercard.

іконка післяплати Післяплата – оплата товару при отриманні (доставка і комісія Нової Пошти за рахунок нашого магазину).

іконка безготівкового розрахунку Безготівковий розрахунок – 
ФОП БIЛОУС М.В.
ІПН 3172813847
IBAN UA603052990000026008026216497
в АТ КБ "ПРИВАТБАНК
МФО 305299

іконка Приватбанк Оплата частинами від ПриватБанку.

іконка Монобанк Оплата частинами від МоноБанку.

Гарантія

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ
Обслуговування гарантійних зобов'язань проводиться виключно в авторизованому сервісному центрі на території України, який знаходиться за адресою - м.Київ, проспект Павла Тичини, 4, тел. +380(44)299-85-06

Гарантійне обслуговування приладу - це безкоштовний ремонт упродовж терміну, зазначеного в оригінальному гарантійному талоні, або його заміна на аналогічний прилад в разі неможливості ремонту (при дотриманні умов, зазначених в інструкції).

Вгору