Інтернет-магазин 4Garmin.com - це не тільки магазин, але і спеціалізований інформаційний портал про техніку Garmin.

Крім того, що ми продаємо прилади Garmin - ми і самі особисто живемо, тренуємося і ходимо в походи з годинниками, GPS-навігаторами і датчиками Garmin.

Команда інтернет-магазину 4Garmin

Допомагаємо кожному нашому покупцеві вибрати потрібний гаджет, який би повністю підійшов з урахуванням вимог, спортивних і туристичних навантажень та життя в місті.

Наша команда - це професіонали, експерти, які досконало розбираються в електроніці Garmin. Тобто, у нас працюють не тільки ентузіасти і фанати техніки, але й грамотні та знаючі фахівці.

Детальніше про кожного з фахівців:

Сергій Ковгареня

 

 

Сергій Ковгареня - засновник інтернет-магазину 4Garmin.

За сумісництвом - автор сайту Prostobzor.com і YouTube-каналу Prostobzor. Розбирається в приладах Garmin і оглядає новинки, тому що сам є фанатом цієї торгової марки.

Улюблені годинники і прилади: Garmin Fenix 6X Pro Solar, Garmin Forerunner 945, кардіо-ремінь Garmin HRM-Pro, екшн-камера Garmin Virb 360, розумні ваги Garmin Index S2, датчик температури Garmin Tempe.

 

 

 

Михайло - підтримка покупців

 

 

 

Михайло - забезпечує підтримку клієнтів. Якщо будете задавати питання по пристроях Garmin через онлайн-чат на нашому сайті - швидше за все Ви будете спілкуватися з цим професіоналом. Він знає все про пристрої і зможе підказати, яка модель краще Вам підійде.

 

 

 

 

Єлизавета - статті, огляди, соц. мережі

 

 

 

Єлизавета - науковий редактор і адміністратор сайту. Завжди в курсі останніх новин від Garmin. Блог, соціальні мережі - це важлива частина її життя. Так само, як улюблений смарт-годинник fenix 6S Sapphire від Garmin.

 

 

 

 

Анна - товари інтернет-магазину

 

 

 

Анна - через її руки пройшла інформація про всі товари, які ви бачите в нашому інтернет-магазині. Знайома з номенклатурою всіх виробів Garmin.

 

 

 

 

Марина - бухгалтерія магазину 4Garmin

 

 

 

Марина - наш найфінансовіший директор та бухгалтер. Оплати, податки, грошові питання - це її напрямок. Саме тому ми працюємо так ефективно.

 

 

 

Інтернет-магазин 4Garmin.com є офіційним дилером компанії Garmin.

Це означає, що у нас тільки сертифікована техніка Garmin з гарантією виробника!

Офіційний дилер продукції Garmin - інтернет-магазин 4Garmin.com