В нас діє безкоштовна доставка для всіх замовлень
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Офіційний дилер Garmin в Україні з фірмовим магазином у Києві
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик
Каталог

НЕ ПРОСТО ВИКОНУЙТЕ МІСІЮ – ВОЛОДІЙТЕ НЕЮ

Цей сміливий і суворий смарт-годинник із GPS достатньо міцний, щоб не відставати від вас, і оснащений спеціальними тактичними функціями, вбудованим світлодіодним ліхтариком і сонячною зарядкою.

Solar_Powered

Залишайтеся на місії до кінця її виконання, завдяки необмеженому часу автономної роботи в режимі розумного годинника з використанням сонячної зарядки.

Tactical Features

Серед спеціальних тактичних функцій є сумісність із приладами нічного бачення і багато іншого для польових операцій.

Military_Standard_Toughness

Міцність за військовим стандартом означає стійкість у найрізноманітніших умовах.

FLASHLIGHT

Коли стемніє – вбудований світлодіодний ліхтарик допоможе вам рухатися далі.

Preloaded_Sports_Apps

Тренуйтеся за допомогою вбудованих спортивних програм на зап’ясті.

Health_And_Fitness_Tracking

Зрозумійте своє тіло краще за допомогою цілодобового відстеження здоров’я.

1-Garmin-Instinct-2X-Solar-Tactical-Edition

РОЗРОБЛЕНИЙ ДЛЯ ВИТРИВАЛОСТІ

Цей надміцний годинник оснащений дисплеєм із сонячною зарядкою і має полімерний корпус із діаметром 50 мм. Володіє водостійкістю до 10 ATM і перевірений на відповідність військовим стандартам США 810 щодо термо-, ударо- та водостійкості.

ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ВАС

Завдяки конструкції, створеній для активного використання, і функціям, які підтримують ваші тактичні місії, цей годинник завжди готовий до пригод. Крім того, його сміливий стиль чітко демонструє світові, що ви у справах залишаєте вибір за собою.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ АВТОНОМНОСТІ

Працюйте довше, ніж будь-коли, із необмеженим часом автономної роботи в режимі смарт-годинника завдяки сонячній зарядці. Крім того, диспетчер живлення дозволяє подовжити термін роботи батареї від одного заряду, контролюючи, які налаштування та датчики споживають енергію.

2-Instinct-Garmin-2X-Solar-Tactical-Edition
СОНЯЧНА ЗАРЯДКА

СОНЯЧНА ЗАРЯДКА

Скло екрана Power Glass із сонячною зарядкою подовжує роботу акумулятора, виробляючи на 50% більше енергії, ніж в Instinct 2 Solar. Працюйте довше з потенційно необмеженою тривалістю роботи від сонячної зарядки в режимі смарт-годинника.

ВБУДОВАНИЙ ЛІХТАРИК

ВБУДОВАНИЙ ЛІХТАРИК

Щоб допомогти вам орієнтуватися в умовах слабкого освітлення – вбудований багатосвітлодіодний ліхтарик забезпечує світловий потік з можливістю регулювати його інтенсивність, і стробоскоп, який відповідає ритму вашого бігу, а також режим зеленого світла, щоб стежити за вашим середовищем під час тактичних операцій в темноті.

СУМІСНІСТЬ ІЗ НІЧНИМ БАЧЕННЯМ

СУМІСНІСТЬ ІЗ НІЧНИМ БАЧЕННЯМ

Перемикайтеся між денним і нічним режимами завдяки екрану, який можна читати за допомогою приладів нічного бачення.

РЕЖИМ НЕВИДИМКИ

РЕЖИМ НЕВИДИМКИ

Увімкніть режим невидимки, щоб припинити зберігання й передавання вашого GPS-розташування та вимкнути бездротове підключення і зв’язок.

ПОДВІЙНИЙ ФОРМАТ ПОЗИЦІЮВАННЯ

ПОДВІЙНИЙ ФОРМАТ ПОЗИЦІЮВАННЯ

Легко синхронізуйте своє місцерозташування з іншими, переглядаючи на одному екрані універсальну поперечну проекцію Меркатора і військову координатну сітку.

БАЛІСТИЧНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

БАЛІСТИЧНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

Розблокуйте калькулятор Applied Ballistics через додаток AB Synapse – Garmin (потрібна плата за розблокування), щоб отримати доступ до рішення для розрахунку траєкторії польоту кулі при стрільбі на далекі дистанції в польових умовах.

4-Instinct-2X-Solar-Garmin-Tactical-Edition
KILL SWITCH

KILL SWITCH

Якщо виникає проблема з безпекою – функція “kill switch” видаляє всі користувацькі дані з пристрою.

РЕЖИМ JUMPMASTER

РЕЖИМ JUMPMASTER

Розрахуйте висотні точки скидання відповідно до військових інструкцій і орієнтуйтесь на свою ціль після стрибка з парашутом.

ТАКТИЧНА АКТИВНІСТЬ

ТАКТИЧНА АКТИВНІСТЬ

Переглядайте час, темп, час доби, висоту та своє місцеперебування в обох типах координат.

ПІДТРИМКА БАГАТОДІАПАЗОННИХ ЧАСТОТ

ПІДТРИМКА БАГАТОДІАПАЗОННИХ ЧАСТОТ

Отримуйте та використовуйте численні частоти, надіслані навігаційними супутниками. Це забезпечує підвищену точність позиціювання.

ДАТЧИКИ ABC

ДАТЧИКИ ABC

Прокладайте свої шляхи за допомогою датчиків ABC, а саме: висотоміра для даних про висоту, барометра для моніторингу погоди та 3-осьового електронного компаса.

МАРШРУТИЗАЦІЯ TRACBACK

МАРШРУТИЗАЦІЯ TRACBACK

Скористайтеся цією функцією для навігації тим самим маршрутом назад до початкової точки, щоб уникнути здогадок на зворотному шляху.

ОРІЄНТИР

ОРІЄНТИР

Слідкуйте за тим, де знаходиться визначений об’єкт відносно вашого місця перебування – наприклад, ваш автомобіль або конкретна стежка – і легко знайдіть дорогу до нього.

РОЗУМНІ СПОВІЩЕННЯ

РОЗУМНІ СПОВІЩЕННЯ

Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та сповіщення прямо на свій годинник, коли він приєднаний до сумісного смартфона.

МАГАЗИН CONNECT IQ

МАГАЗИН CONNECT IQ

Завантажуйте нові циферблати, додавайте поля даних і отримуйте програми та віджети з програми Connect IQ на вашому сумісному смартфоні.

3-Instinct-2X-Garmin-Solar-Tactical-Edition
БЕЗКОНТАКТНІ ПЛАТЕЖІ GARMIN PAY

БЕЗКОНТАКТНІ ПЛАТЕЖІ GARMIN PAY

Оплачуйте товари і послуги за допомогою безконтактних платежів Garmin Pay через банки, котрі надають таку послугу.

ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ ТА ВІДСТЕЖЕННЯ

ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ ТА ВІДСТЕЖЕННЯ

Коли годинник і телефон з’єднані – повідомлення з вашим поточним місцеперебуванням можна надіслати вашим контактам вручну або – під час певних заходів на свіжому повітрі – автоматично за допомогою вбудованого виявлення інцидентів.

ПЕРЕГЛЯД КАЛЕНДАРЯ

ПЕРЕГЛЯД КАЛЕНДАРЯ

Легко переглядайте свої щоденні плани в календарі на екрані годинника, коли він підключений до сумісного смартфона.

СИНХРОНІЗАЦІЯ З ПРОГРАМОЮ GARMIN CONNECT

СИНХРОНІЗАЦІЯ З ПРОГРАМОЮ GARMIN CONNECT

Переглядайте всю інформацію про своє самопочуття та фізичну форму в єдиному місці. Програма Garmin Connect на вашому сумісному смартфоні – це доступ до онлайн-спільноти, учасники котрої можуть спілкуватися, змагатися та ділитися результатами.

ВСТАНОВЛЕНІ СПОРТИВНІ ПРОГРАМИ

ВСТАНОВЛЕНІ СПОРТИВНІ ПРОГРАМИ

Обирайте улюблені спортивні заняття серед попередньо завантажених профілів активності: біг, їзда на велосипеді, плавання, силові тренування, скелелазіння в приміщенні, катання на лижах, сноуборді, гольф, йога, пілатес та інші.

ГОНКИ З ПЕРЕШКОДАМИ

ГОНКИ З ПЕРЕШКОДАМИ

Відстежуйте свою результативність під час подолання смуги перешкод, фіксуючи проміжний час між біговими ділянками та ділянками з перешкодами під час перегонів. Після ручного запису сплітів під час першого кола ви можете зосередитися лише на перегонах, оскільки спліти надалі будуть записані автоматично. Потім перегляньте свою статистику після перегонів.

ТРЕНУВАННЯ HIIT

ТРЕНУВАННЯ HIIT

Цей профіль активності відстежує ваші HIIT тренування, зокрема AMRAP, EMOM, Tabata та спеціальні. Встановіть кількість повторень, інтервали роботи/відпочинку тощо.

VO2 MAX

VO2 MAX

Тренуйтеся розумніше з VO2 max – показником вашої продуктивності. Він враховує зміни продуктивності, які можуть бути спричинені спекою чи висотою.

ЩОДЕННІ ПРОПОЗИЦІЇ ТРЕНУВАНЬ

ЩОДЕННІ ПРОПОЗИЦІЇ ТРЕНУВАНЬ

Переглядайте щоденні рекомендовані тренування за весь тиждень, які адаптуються після кожної пробіжки чи заїзду відповідно до ваших продуктивності та статусу відновлення, а також змагань, запланованих у календарі програми для смартфона Garmin Connect.

5-Instinct-2X-Solar-Tactical-Garmin-Edition
ЧАС ВІДНОВЛЕННЯ

ЧАС ВІДНОВЛЕННЯ

Після кожного тренування функція часу відновлення дає вам знати, коли ви будете готові до наступного повноцінного тренування. Враховуюється навіть інтенсивність тренувань і такі фактори, як стрес, щоденна активність і сон.

ДИНАМІКА ДЛЯ ГІРСЬКИХ ВЕЛОСИПЕДІВ

ДИНАМІКА ДЛЯ ГІРСЬКИХ ВЕЛОСИПЕДІВ

Відстежуйте деталі кожної поїздки за допомогою показників катання на гірському велосипеді, а також спеціальних показників grit і flow, котрі оцінюють складність траси і те, наскільки плавно ви спускаєтеся, даючи оцінку, яку ви зможете перевершити наступного разу.

ЧАСТОТА ПУЛЬСУ – НА ЗАП'ЯСТІ

ЧАСТОТА ПУЛЬСУ – НА ЗАП'ЯСТІ

Отримуйте дані про частоту пульсу разом із сповіщеннями, якщо ваш пульс занадто високий або низький в стані спокою. Контролюйте, наскільки інтенсивно працює ваше серце під час активностей.

ОЦІНКА ТА РОЗШИРЕНЕ ВІДСТЕЖЕННЯ СНУ

ОЦІНКА ТА РОЗШИРЕНЕ ВІДСТЕЖЕННЯ СНУ

Отримайте розподіл сну на стадії легкого, глибокого та швидкого сну. Переглядайте все це у спеціальному віджеті, який містить оцінку сну та статистику.

РАНКОВИЙ ЗВІТ

РАНКОВИЙ ЗВІТ

Після прокидання отримайте огляд якості свого сну, статус відновлення та огляд запланованих тренувань, а також статус ВСР і погоду. Можете налаштувати свій звіт так, щоб він вам показував те, що ви хочете бачити.

ЕНЕРГІЯ ТІЛА BODY BATTERY

ЕНЕРГІЯ ТІЛА BODY BATTERY

Оптимізуйте енергетичні запаси свого тіла, використовуючи дані про змінність серцевого ритму, про стрес, сон та інші дані, щоб визначити, коли організм готовий до активності, а коли може знадобитися відпочинок.

ПУЛЬСОКСИМЕТР

ПУЛЬСОКСИМЕТР

Для акліматизації на високогір’ї або для відстеження якості сну датчик кисню в крові використовує світлові промені на зап’ясті, щоб оцінити, наскільки добре ваше тіло насичується киснем.

СТАТУС ВСР

СТАТУС ВСР

Отримайте краще розуміння загального стану свого самопочуття, тренування та відновлення через інформацію про варіабельність серцевого ритму під час сну на основі технології, розробленої нашою командою Firstbeat Analytics.

 
6-Instinct-2X-Solar-Tactical-Edition-Garmin
Серія  Instinct 2x
Гарантійний термін, міс.  12
Тип гарантії  Виробник
Розмір корпуса  50 мм
Матеріал ремінця  силікон
Колір  койот
Моніторинг сну  Так
Час роботи батареї (режим смарт-годинника)  до 40 днів / без обмежень із сонячною зарядкою
Рекомендовані щоденні тренування  Так
Датчик кисню в крові  Так
Світлодіодний ліхтар  Так
Garmin Pay (безконтактна оплата)  Так
Багатодіапазонний GPS  Так
Зберігання музики  Ні
Готовність до тренувань  Так
Статус тренування  Так
Голосові функції  Ні
Тип дисплея  MIP монохромний
Сонячна зарядка  Так
Сенсорний екран  Ні
Водонепроникність  10 АТМ
✔ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ  -------------------------------------------------
Матеріал скла дисплею  Power Glass
Матеріал безеля  Полімер, посилений волокном
Матеріал корпусу  Полімер, посилений волокном
Сумісність із ремінцями  QuickFit (26 мм), Змінні (26 мм)
Ширина ремінця  26 мм
Розміри пристрою (ДхШхГ)  50 x 50 x 14,5 мм
Вага  67 г
Розмір дисплея  27 x 27 мм
Роздільна здатність дисплея   176 х 176 пікселів
Герметичні індуктивні кнопки  Ні
Можливість великого шрифту  Ні
Час роботи батареї 

В режимі годинника: до 100 днів/необмежений із сонячною зарядкою


В режимі GPS: до 60 годин / 145 годин із сонячною зарядкою


Усі супутникові системи: до 40 годин / 65 годин із сонячною зарядкою


Усі супутникові системи + багатодіапазонність: до 27 годин / 36 годин із сонячною зарядкою


В режимі максимальної економії заряду + GPS: до 150 годин / /необмежений із сонячною зарядкою


Експедиція GPS: до 60 днів / необмежений із сонячною зарядкою

Спосіб заряджання  Фірмовий зарядний пристрій Garmin
Пам'ять / Історія  64 Мб
✔ ОСОБЛИВОСТІ ГОДИННИКА  ▸Час/Дата, ▸Синхронізація часу за GPS, ▸Автоматичний перехід на зимовий/літній час, ▸Будильник, ▸Таймер, ▸Секундомір, ▸Схід / захід Сонця
✔ МОНІТОРИНГ ЗДОРОВ’Я  ▸Вимірювання пульсу на зап'ясті, ▸Пульс в стані спокою, ▸Попередження про аномальну роботу серця, ▸Частота дихання, ▸Пульсоксиметрія, ▸Фітнес-вік, ▸Енергія тіла Body Battery, ▸Відстеження рівня стресу, ▸Таймер розслабляючого дихання, ▸Моніторинг сну, ▸Розширений моніторинг сну, ▸Відстеження гідратації, ▸Жіноче здоров’я, ▸Знімок здоров'я
✔ ДАТЧИКИ  ▸GPS, ▸GLONASS, ▸GALILEO, ▸Вимірювання пульсу Garmin Elevate, ▸Пульсоксиметр, ▸Барометричний висотомір, ▸Компас, ▸Гіроскоп, ▸Акселерометр, ▸Термометр, ▸Багатодіапазонний GPS
Підтримка протоколів   Bluetooth, ANT+
Сумісність із смартфонами   ▸iPhone, ▸Android
✔ ЩОДЕННІ РОЗУМНІ ФУНКЦІЇ  ▸Connect IQ, ▸Connect IQ на пристрої, ▸Розумні сповіщення, ▸Текстова відповідь / відхилення телефонного дзвінка з текстом (для Android), ▸Ранковий звіт, ▸Календар, ▸Погода, ▸Синхронізація налаштувань з Garmin Connect Mobile в режимі реального часу, ▸Режим заощадження заряду батареї, ▸Керування музикою на смартфоні, ▸Пошук телефону, ▸Пошук годинника, ▸Керування камерою Virb, ▸Керування смарт-тренажером, ▸Garmin Pay, ▸Сумісність із Garmin Connect Mobile
Профілі активності в тренажерному залі   ▸Силові вправи, ▸Кардіотренування, ▸HIIT, ▸Степінг, ▸Веслування на тренажері, ▸Еліптичні тренування, ▸Йога, ▸Пілатес, ▸Дихальні вправи, ▸Альпінізм
Профілі активності для мультиспорту  ▸Тріатлон
Профілі активності для здоров’я   ▸Ходьба, ▸Пілатес, ▸Йога
Профілі активності для бігу   ▸Біг, ▸Біг на відкритому повітрі, ▸Біг на біговій доріжці, ▸Біг у приміщенні, ▸Біг пересіченою місцевістю, ▸Віртуальний біг, ▸Ультра біг
Профілі активності на відкритому просторі   ▸Хайкінг, ▸Альпінізм у приміщенні, ▸Катання на лижах, ▸Сноуборд, ▸Бігові лижі класичні, ▸Катання на байдарках, ▸Веслування, ▸Каякінг, ▸Серфінг, ▸Полювання, ▸Кайтбординг, ▸Віндсерфінг, ▸Катання на снігоступах, ▸Риболовля, ▸Верхова їзда, ▸Перегони на смузі перешкод, ▸Теніс
Профілі активності для велоспорту   ▸Велосипед, ▸Шосейний велосипед, ▸Гірський велосипед, ▸Гравійний велосипед, ▸Велосипедна прогулянка, ▸Велосипедний тур, ▸eBike, ▸Велотренажер, ▸Велокрос, ▸BMX Велосипед
Профілі активності для плавання   ▸плавання в басейні, ▸плавання у відкритій воді, ▸плавання/біг
Профілі активності для водних видів спорту   ▸Сапсерфінг, ▸Веслування, ▸Каякінг, ▸Серфінг, ▸Кайтбординг, ▸Віндсерфінг, ▸Риболовля, ▸Катання на човні, ▸Вітрильний спорт, ▸Вітрильні перегони, ▸Катання на водних лижах, ▸Вейкбординг, ▸Вейксерфінг, ▸Тюбінг, ▸Вітрильна експедиція, ▸Екстремальний каякінг
Профілі активності для мотоспорту  ▸Мотоцикл, ▸Оверлендинг, ▸Мотокрос, ▸Квадроцикл, ▸Снігохід
Профілі активності для ракеткових видів спорту  ▸Теніс, ▸Піклбол, ▸Бадмінтон, ▸Сквош, ▸Настільний теніс, ▸Паддл теніс
Профілі активності для зимових видів спорту  ▸Катання на лижах, ▸Сноубординг, ▸Беккантрі сноубординг, ▸Бігові лижі класичні, ▸Беккантрі лижі, ▸Катання на ковзанах, ▸Ходьба на снігоступах
Профілі активності для інших видів спорту  ▸Баскетбол, ▸Волейбол, ▸Хокей на траві, ▸Хокей, ▸Футбол, ▸Американський футбол, ▸Лакрос, ▸Регбі, ▸Алтимат, ▸Крикет, ▸Софтбол, ▸Бейсбол
Профілі активності для рингу  ▸Бокс, ▸Змішані бойові мистецтва
Профілі для інших активностей   ▸Jumpmaster, ▸Тактичні
✔ БЕЗПЕКА ТА СТЕЖЕННЯ  ▸Виявлення інциденту під час певних активностей, ▸Допомога, ▸LiveTrack
✔ ТАКТИЧНІ ФУНКЦІЇ  ▸Прихований режим, ▸Режим нічного бачення, ▸Режим позиціювання в двох системах координат, ▸Швидке очищення історії, ▸XERO локації
✔ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ІГОР  ▸Ігрова активність, ▸Сумісність з програмою GAMEON
✔ ВІДСТЕЖЕННЯ АКТИВНОСТІ  ▸Підрахунок кроків, ▸Нагадування про рух (відображається після періоду бездіяльності; пройдіть кілька хвилин, щоб скинути його), ▸Авто мета (визначає Ваш рівень активності і призначає щоденну мету), ▸Витрачені калорії, ▸Підрахунок поверхів, ▸Пройдена дистанція, ▸Хвилини інтенсивності, ▸TrueUp, ▸Move IQ, ▸Додаток Garmin Connect Challenges APP, ▸Індикатор руху
✔ ОСОБЛИВОСТІ ТРЕНУВАНЬ В ПРИМІЩЕННІ  ▸Кардіо тренування, ▸Силові тренування, ▸HIIT-Тренування, ▸Йога, ▸Пілатес, ▸Автоматичний підрахунок повторів
✔ ТРЕНУВАННЯ, ПЛАНУВАННЯ ТА АНАЛІЗ  ▸Налаштовуваний екран, ▸Завантажувані плани тренувань, ▸Щоденні рекомендовані тренування, ▸Зони HR, ▸Сповіщення про пульс, ▸Розрахунок витрачених калорій на основі показів пульсометра, ▸% HR max, ▸% HRR (резерв ЧП в % - макс. частота пульсу мінус частота пульсу в стані спокою), ▸Авто MAX HR, ▸Статус HRV, ▸Тест стресу по HRV (із сумісним аксесуаром), ▸Частота дихання під час занять, ▸Швидкість і дистанція по GPS, ▸Профілі занять, що налаштовуються, ▸Автопауза, ▸Інтервальні тренування, ▸Розширені тренування, ▸Режими живлення - налаштування батареї під час активності, ▸HRM Біговий темп і дистанція, ▸Auto Lap (нове коло починаеться автоматично), ▸Manual Lap (ручне позначення кіл), ▸Налаштовувані сповіщення про коло, ▸Теплова та висотна аклімація, ▸VO2 max біг, ▸VO2 max трейловий біг, ▸Тренувальне навантаження, ▸Ефективність тренувань, ▸Ефективність тренувань (анаеробна), ▸Основна перевага (мітки тренувального ефекту), ▸Налаштовувані сповіщення, ▸Аудіопідказки, ▸Час фінішу, ▸Віртуальний Партнер (функція тренування з віртуальним партнером), ▸Змагання, ▸Мульти-спорт (змінює режим тренування натисканням кнопки), ▸Історія активності, ▸Physio TrueUp, ▸Єдиний тренувальний статус
✔ ДЛЯ БІГУ  ▸Запуск тренування, ▸Дистанція, час і темп по GPS, ▸Бігова динаміка (з сумісним аксесуаром), ▸Вертикальні коливання (з сумісним аксесуаром), ▸Час та баланс контакту з землею (з сумісним аксесуаром), ▸Довжина кроку в реальному часі (з сумісним аксесуаром), ▸Каденція (показує кількість кроків за хвилину в реальному часі), ▸Бігова потужність, ▸Коригований темп, ▸Стан продуктивності, ▸Лактатний поріг (аналізуючи ваш темп і серцевий ритм визначає момент, після якого ви починаєте швидко втомлюватися), ▸Бігові вправи, ▸Оцінка бігу на підйомі, ▸Автоматичний підйом для трейлового бігу, ▸Прогноз перегонів, що залежить від курсу та погоди, ▸Виявлення бігу/ходьби/стояння
✔ ДЛЯ ГОЛЬФУ   ▸Розрахунок дистанції до передньої, задньої і середньої частини гріну, ▸Розрахунок дистанції до перешкод і вигинів, ▸Розрахунок дальності удару (автоматично розраховує точну відстань в ярдах з будь-якої точки на майданчику), ▸Цифрова картка результатів, ▸Відстань до лунки, ▸Відстеження статистики (удари, кількість попадань за 1 раунд, удари з гріну / фервея), ▸Garmin Autoshot, ▸Автоматичне оновлення напрямку удару, ▸Перегляд гріну з ручним розміщенням лунок, ▸Перешкоди і цілі для поля, ▸Таймер раунду/одометр, ▸Сумісність із автоматичним відстеженням ключок (потрібен аксесуар), ▸Можливість використання на офіційних турнірах, ▸Сполучення із додатком Garmin Golf
✔ ДЛЯ АКТИВНОСТЕЙ НА ПРИРОДІ   ▸Навігація точка-до-точки, ▸Створення треку по точках в режимі реального часу, ▸Повернення до початкової точки, ▸TracBack, ▸UltraTrac, ▸Орієнтир, ▸Профіль висот, ▸Відстань до місця призначення, ▸Попередження про шторм, ▸Вертикальна швидкість (швидкість підйому за період часу), ▸Всього сходжень/спусків, ▸План майбутнього підйому, ▸GPS-координати, ▸Sight'N'Go (навігація по напрямку), ▸Розрахунок площі, ▸Спроектована шляхова точка, ▸Інформація про Сонце і Місяць, ▸Активність режиму "Експедиція GPS", ▸Припливи, ▸Таблиці припливів
✔ ДЛЯ ВЕЛОСПОРТУ  ▸Маршрути, ▸Коло на велосипеді і максимальна потужність кола (із вимірювачем потужності), ▸Перегони, ▸Сповіщення (сигнал про досягнуту мету - час, дистанція, пульс чи калорії), ▸FTP (функціональна порогова потужність), ▸Grit і Flow для гірських велосипедів, ▸Розширена велосипедна динаміка, ▸Сумісність із Vector і Rally (вимірювачі потужності), ▸Сумісність із Varia Vision, ▸Сумісність із фарами Varia, ▸Підтримка датчика швидкості та каденсу (з датчиком), ▸Сумісність із вимірювачем потужності
✔ ДЛЯ ПЛАВАННЯ   ▸Характеристики плавання в відкритій воді (відстань, темп, дистанція, лічильник гребків, швидкість, ефективність плавання SWOLF), ▸Характеристики для басейну (довжина басейну, дистанція, темп, лічильник гребків, ефективність плавання (SWOLF), калорії), ▸Визначення стилю плавання (фрістайл, на спині, брас, батерфляй), ▸Журнал тренувань для плавання, ▸Основний таймер відпочинку (до 0) (лише для басейнів), ▸"REPEAT ON" Таймер відпочинку, ▸Авто відпочинок ( тільки для басейну ), ▸Сповіщення про час і відстань, ▸Cповіщення про темп (тільки для басейну), ▸Таймер зворотного відліку, ▸Тренування в басейні, ▸Відстеження пульсу під водою, ▸Частота серцевих скорочень від зовнішнього HRM (в режимі реального часу під час відпочинку, статистика інтервалів і сеансів)
✔ ФУНКЦІЇ ВІДСТЕЖЕННЯ АКТИВНОСТІ ДІТЕЙ   Додаток TOE-TO-TOE Challenges
  • Смарт-годинник Instinct 2X Solar з силіконовим ремінцем
  • Кабель для зарядки/передачі даних
  • Документація

* Комплектація товару може бути змінена постачальником.

Функція night vision у цьому годиннику — це саме те, що потрібно для використання в повній темряві. Вона дозволяє не видавати себе і забезпечує повну непомітність. Дуже корисно для мисливців, військових чи просто любителів нічних пригод. Garmin Instinct 2X Solar Tactical дійсно виправдовує свою назву!
Відповісти
У лісі показали себе дуже добре. Забиваєш мітку табору і повертаєшся за допомогою годинника хоч звідки.. Я використовую їх для виміру відстані при ходьбі, бігу, велосипеді . Плюс водонепроникність і ударостійкість, і заряд від сонця .
Відповісти
Цей смарт-годинник просто неймовірний! Solar charging — це справжня знахідка, яка дає практично безкінечну автономність. Забудьте про зарядні пристрої та кабелі, просто носіть годинник на зап'ясті і насолоджуйтесь безперебійною роботою. Ідеальний для тривалих подорожей і активного відпочинку.
Відповісти
Garmin Instinct 2X Solar Tactical — це справжній танк серед смарт-годинників. Йому не страшні жодні умови експлуатації: бруд, вода, удари — все це не проблема. Це найзахищеніший годинник, який я коли-небудь бачив. Ідеальний вибір для екстремальних умов!
Відповісти
Зробив собі онову з Instinct 1 Solar. Функція ліхтарика ну дуже класна штука, я і не думав що це так корисно. Отвори датчику барометра і альтіметра зроблені правильно і не забиваються як в першій версії. І автономності тепер на місяць)))
Відповісти
Ще 2 коментаря
Відгуки
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Смарт-годинник Garmin Instinct 2X Solar Tactical койот

Немає в наявності
Артикул: 010-02805-02
19 439 грн
23 699 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань

Доставка і комісія – безкоштовні.

іконка доставки "Нова Пошта" – адресно до дверей.
іконка доставки "Нова Пошта" – у відділення.
іконка доставки "Нова Пошта" – у поштомат.
іконка доставки Самовивіз – отримати можна у нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Семена Скляренка, 9, офіс 505. 

Термін доставки – 1-3 дні.

іконка Visa іконка mastercard Онлайн-оплата кредитною та дебетовою картою LiqPay: Visa / Mastercard.

іконка післяплати Післяплата – оплата товару при отриманні (доставка і комісія Нової Пошти за рахунок нашого магазину).

іконка безготівкового розрахунку Безготівковий розрахунок – 
ФОП БIЛОУС М.В.
ІПН 3172813847
IBAN UA603052990000026008026216497
в АТ КБ "ПРИВАТБАНК
МФО 305299

іконка Приватбанк Оплата частинами від ПриватБанку.

іконка Монобанк Оплата частинами від МоноБанку.

Гарантія

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ
Обслуговування гарантійних зобов'язань проводиться виключно в авторизованому сервісному центрі на території України, який знаходиться за адресою - м.Київ, проспект Павла Тичини, 4, тел. +380(44)299-85-06

Гарантійне обслуговування приладу - це безкоштовний ремонт упродовж терміну, зазначеного в оригінальному гарантійному талоні, або його заміна на аналогічний прилад в разі неможливості ремонту (при дотриманні умов, зазначених в інструкції).

Вгору