В нас діє безоплатна доставка для всіх замовлень
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Офіційний дилер Гармін в Україні з фірмовим магазином у Києві
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик
Каталог

МІСІЯ – ВАШЕ ПОКЛИКАННЯ

Для вас не існує занадто складних завдань або надміру жорстких цілей. Ви вимагаєте найкращого. Вам потрібен сучасний багатофункціональний смарт-годинник, який відображає вашу відданість покликанню.

1-MARQ-Commander-Gen2-Carbon-Edition-Garmin

БЕЗКОМПРОМІСНА КОНСТРУКЦІЯ

Цей сучасний багатофункціональний годинник, створений для виконання найскладніших у житті місій, має приголомшливий сенсорний AMOLED-дисплей із традиційним кнопковим керуванням. Корпус діаметром 46 мм виготовлено з матеріалу Fused Carbon Fiber для надміцної конструкції.

РЕСУРС БАТАРЕЇ

Отримайте неймовірну продуктивність, щоб не відставати від місії – завдяки літієвій акумуляторній батареї, яка працює до 16 днів у режимі смарт-годинника та до 42 годин у режимі GPS.

2-MARQ-Commander-Gen2-Carbon-Edition-Garmin
БАЛІСТИЧНЕ РІШЕННЯ APPLIED BALLISTICS

БАЛІСТИЧНЕ РІШЕННЯ APPLIED BALLISTICS

Попередньо встановлений балістичний калькулятор Applied Ballistics Ultralite через додаток AB Synapse Garmin забезпечує доступ до рішень для прицілювання під час стрільби на великі відстані.

СУМІСНІСТЬ ІЗ НІЧНИМ БАЧЕННЯМ

СУМІСНІСТЬ ІЗ НІЧНИМ БАЧЕННЯМ

Легко перемикайтеся між денним і нічним переглядом завдяки тому, що екран можна переглядати за допомогою приладів нічного бачення.

РЕЖИМ “НЕВИДИМКИ”

РЕЖИМ “НЕВИДИМКИ”

При активації цього режиму під час роботи смарт-годинника припиняється зберігання й передавання вашого місцерозташування по GPS і вимикаються бездротове підключення та зв’язок.

ВИДАЛЕННЯ ДАНИХ

ВИДАЛЕННЯ ДАНИХ

Якщо виникає ризик для безпеки – спеціальний перемикач видаляє з пристрою всю користувацьку інформацію.

РЕЖИМ JUMPMASTER

РЕЖИМ JUMPMASTER

Ця функція для стрибків з парашутом працює для розрахунку точок скидання на великій висоті відповідно до військових інструкцій і допомагає в навігації до вашої цілі після стрибка.

ПОДВІЙНИЙ ФОРМАТ ПОЗИЦІЮВАННЯ

ПОДВІЙНИЙ ФОРМАТ ПОЗИЦІЮВАННЯ

Легко синхронізуйте своє місце розташування з іншими учасниками, переглядаючи на одному екрані універсальну поперечну проекцію Меркатора і військову систему координат сітки.

3-MARQ-Commander-Gen2-Carbon-Edition-Garmin
ПРОЕКТУВАННЯ МАРШРУТНИХ ТОЧОК

ПРОЕКТУВАННЯ МАРШРУТНИХ ТОЧОК

Фіксуйте й зберігайте віддалені географічні позиції на відстані для подальшого використання в навігації.

ПРЯМА НАВІГАЦІЯ

ПРЯМА НАВІГАЦІЯ

Перейдіть прямо до місця розташування або маршрутної точки у всесвітній аеронавігаційній базі даних, або виберіть функцію “Найближче”, щоб активувати шлях до найближчого аеропорту.

ПОГОДНІ ЗВІТИ

ПОГОДНІ ЗВІТИ

Отримайте доступ до інформації про авіаційну погоду, в тому числі до радарів NEXRAD, METAR і TAF, щоб бачити інформацію про вітер, видимість, тиск та інше.

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДЕННИХ ТРЕНУВАНЬ

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДЕННИХ ТРЕНУВАНЬ

Переглядайте щоденні рекомендовані тренування за весь тиждень, які після кожної пробіжки чи заїзду адаптуються до вашого статусу продуктивності та відновлення, а також до майбутніх перегонів, запланованих у календарі програми для смартфона Garmin Connect.

ТРЕНЕР GARMIN

ТРЕНЕР GARMIN

Ці безкоштовні адаптивні тренувальні плани містять вказівки досвідчених тренерів і адаптуються до вас і ваших цілей. Тренування синхронізуються прямо з вашим годинником через Garmin Connect.

СПОРТИВНІ ПРОГРАМИ

СПОРТИВНІ ПРОГРАМИ

Використовуйте попередньо завантажені профілі активності для бігу, трейлового бігу, плавання, їзди на велосипеді, походів, веслування, катання на лижах, гри в гольф, серфінгу, скелелазіння та іншого.

4-MARQ-Commander-Gen2-Carbon-Edition-Garmin
ВІЗУАЛЬНИЙ ПРОГНОЗ ПЕРЕГОНІВ

ВІЗУАЛЬНИЙ ПРОГНОЗ ПЕРЕГОНІВ

На основі вашої історії бігу та загального рівня фізичної підготовки ця функція надає оцінку вашого темпу для дистанції, яку ви хочете пробігти. Дані тенденцій показують, як ваша тренованість змінюється з часом.

АНІМАЦІЇ ДЛЯ ТРЕНУВАНЬ

АНІМАЦІЇ ДЛЯ ТРЕНУВАНЬ

Цей багатофункціональний годинник містить анімації для кардіо та силових тренувань, для йоги та пілатесу, яких легко дотримуватися, переглянувши на екрані годинника. Вибирайте з попередньо завантажених анімованих тренувань або завантажуйте більше з програми Garmin Connect, підключивши її до сумісного смартфона.

СТАТУС ВСР

СТАТУС ВСР

Отримайте краще розуміння свого загального стану здоров’я, тренування та відновлення через варіабельність серцевого ритму під час сну на основі технології, розробленої нашою командою Firstbeat Analytics.

VO2 МАКС

VO2 МАКС

Тренуйтеся більш усвідомлено з VO2 max – показником вашої продуктивності. Він налаштовується на біг по трасі та враховує зміни продуктивності, які можуть бути спричинені спекою чи висотою.

ГОТОВНІСТЬ ДО ТРЕНУВАННЯ

ГОТОВНІСТЬ ДО ТРЕНУВАННЯ

Вранці після пробудження отримайте оцінку готовності на основі якості сну, статусу відновлення, тренувального навантаження тощо, щоб визначити, чи підходить цей день для навантаження, чи краще відпочити.

ТРЕНУВАЛЬНИЙ СТАТУС

ТРЕНУВАЛЬНИЙ СТАТУС

Використовуючи такі індикатори, як стан ВСР, ваша нещодавня історія тренувань і ефективність, ви зможете зрозуміти, якими є ваші загальні зусилля, і те, чи продуктивно ви тренуєтеся, чи на піку, чи перенапружуєтесь.

5-MARQ-Commander-Gen2-Carbon-Edition-Garmin
ВИТРИВАЛІСТЬ У РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

ВИТРИВАЛІСТЬ У РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

Використовуйте цю інформацію, щоб відстежувати свої навантаження та керувати ними – і уникайте перенапруження на початку бігу чи їзди на велосипеді.

ПОТУЖНІСТЬ БІГУ – НА ЗАП'ЯСТІ

ПОТУЖНІСТЬ БІГУ – НА ЗАП'ЯСТІ

Подивіться, яку потужність ви прикладаєте до траси чи дороги, контролюйте свої зусилля і точно налаштуйте тренування. Аксесуари не потрібні.

ТЕМП З ОЦІНКАМИ

ТЕМП З ОЦІНКАМИ

Не витрачайте надто багато сил до завершення активності. Налаштувавши поля даних для бігу, отримуйте уявлення про те, як регулювати свій темп на змінній місцевості, щоб діяти відповідно до вашого плану.

ПОРАДНИК З ЧАСУ ВІДНОВЛЕННЯ

ПОРАДНИК З ЧАСУ ВІДНОВЛЕННЯ

Після кожного тренування інформація про час відновлення дає вам зрозуміти, коли ви будете готові до наступного повноцінного тренування. Тут навіть враховується інтенсивність тренувань і такі фактори, як стрес, щоденна активність і сон.

ПОРАДНИК ПО ДЖЕТ ЛАГУ

ПОРАДНИК ПО ДЖЕТ ЛАГУ

Мінімізуйте наслідки для свого самопочуття від зміни часових поясів за допомогою вказівок щодо освітленості, розкладу сну та фізичних вправ під час вашої чергової далекої поїздки. Введіть деталі подорожі в календар додатка для смартфона Garmin Connect і відстежуйте, як ваш біологічний годинник налаштовується на новий пункт призначення.

РАНКОВИЙ ЗВІТ

РАНКОВИЙ ЗВІТ

Отримайте огляд якості свого сну, статусу відновлення та заплановані тренування, щойно прокинетеся, а також статус ВСР, готовність до тренувань і стан погоди. Налаштуйте свій звіт таким чином, щоб переглядати потрібні вам види даних.

6-MARQ-Commander-Gen2-Carbon-Edition-Garmin
ВІДЖЕТ ПЕРЕГОНІВ

ВІДЖЕТ ПЕРЕГОНІВ

Підготуйтеся до наступних перегонів за допомогою порад щодо тренувань, персоналізованих щоденних пропозицій тренувань і прогнозів часу завершення гонки на основі деталей траси, погоди та ефективності.

ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ

ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ

Переглядайте розширені показники тренувань, зокрема динаміку бігу, VO2 max з поправкою на спеку та висоту над рівнем моря, VO2 max для трейлового бігу, порадник щодо відновлення та інше.

ЧАСТОТА ПУЛЬСУ – НА ЗАП'ЯСТІ

ЧАСТОТА ПУЛЬСУ – НА ЗАП'ЯСТІ

Цей багатофункціональний годинник постійно перевіряє ваш пульс і сповістить, якщо показник буде занадто високим або низьким у стані спокою. Ця функція також допомагає оцінити, наскільки інтенсивно ви працюєте під час активності – навіть під час плавання.

ОЦІНКА ТА РОЗШИРЕНИЙ МОНІТОРИНГ СНУ

ОЦІНКА ТА РОЗШИРЕНИЙ МОНІТОРИНГ СНУ

Отримайте повну інформацію про фази поверхневого, глибокого та швидкого сну. Переглядайте все це на спеціальному віджеті, який містить оцінку сну та статистику.

ЕНЕРГІЯ ТІЛА BODY BATTERY

ЕНЕРГІЯ ТІЛА BODY BATTERY

Оптимізуйте запаси енергії свого тіла. Використовуючи інформацію про коливання серцевого ритму, рівень стресу, якість сну та інші дані, визначайте, коли вам варто бути активними і коли краще відпочити.

ВІДСТЕЖЕННЯ СТРЕСУ

ВІДСТЕЖЕННЯ СТРЕСУ

Варіабельність пульсу використовується для розрахунку вашого рівня стресу, тож ви можете побачити, на скільки спокійний, врівноважений чи напружений був для вас день.

7-MARQ-Commander-Gen2-Carbon-Edition-Garmin
OUTDOOR MAPS+

OUTDOOR MAPS+

Додаткова підписка на Outdoor Maps+ пропонує доступ до преміум-карт (лише покриття США) і супутникових зображень (глобальне покриття), які завантажуються безпосередньо на ваш смарт-годинник.

ТЕХНОЛОГІЯ SATIQ

ТЕХНОЛОГІЯ SATIQ

Багатодіапазонний GPS із технологією SatIQ забезпечує виняткову точність позиціювання, а також оптимізує тривалість роботи акумулятора пристрою.

ДАТЧИКИ ABC

ДАТЧИКИ ABC

Прокладайте наступний шлях за допомогою датчиків ABC, а саме – висотомір для даних про висоту, барометр для моніторингу погоди та 3-осьовий електронний компас.

АКЛІМАТИЗАЦІЯ

АКЛІМАТИЗАЦІЯ

Цей віджет показує вашу поточну висоту, акліматизовану висоту та корельований показник кисню в крові, частоту серцевих скорочень і частоту дихання, щоб ви могли бачити, як ви тримаєтеся на поточній висоті.

ФУНКЦІЯ CLIMBPRO

ФУНКЦІЯ CLIMBPRO

Використовуйте планувальник підйому ClimbPro на завантажених курсах, щоб переглядати інформацію в режимі реального часу про свої поточні та майбутні підйоми, включно з градієнтом, відстанню та набором висоти, а також спусками та рівнями.

ПУТІВНИК КАРТАМИ NEXTFORK

ПУТІВНИК КАРТАМИ NEXTFORK

Попередньо завантажені карти TopoActive Europe з путівником NextFork зручні у використанні, допомагають орієнтуватися шляхами та бачити, що знаходиться за наступним поворотом.

8-MARQ-Commander-Gen2-Carbon-Edition-Garmin
КАРТИ SKIVIEW

КАРТИ SKIVIEW

Вирушайте в мандри з попередньо завантаженими топографічними картами та переглядайте назви трас і рейтинги складності понад 2000 гірськолижних курортів по всьому світу.

ТОПОГРАФІЧНІ БАГАТОКОНТИНЕНТАЛЬНІ КАРТИ

ТОПОГРАФІЧНІ БАГАТОКОНТИНЕНТАЛЬНІ КАРТИ

Карти TopoActive Europe вже завантажені, щоб ви могли дотримуватися маршруту у своїх мандрах. Переглядайте контури місцевості, підйоми, вершини, парки, берегові лінії, річки, озера та інші географічні об’єкти. Завантажуйте додаткові карти з усього світу через Wi-Fi.

ПОЛЯ ДЛЯ ГОЛЬФУ

ПОЛЯ ДЛЯ ГОЛЬФУ

Отримайте доступ до повноколірних карт CourseView понад 42 000 полів для гольфу зі всього світу, а також функцію PlaysLike Distance.

 
РОЗУМНІ СПОВІЩЕННЯ

РОЗУМНІ СПОВІЩЕННЯ

Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та сповіщення від програм прямо на своє зап’ястя, коли годинник підключений до сумісного смартфона.

БІРЖОВИЙ ТРЕКЕР

БІРЖОВИЙ ТРЕКЕР

Відстежуйте до 50 обраних акцій – прямо на своєму зап’ясті – за допомогою програми Stocks. Легко та миттєво перевіряйте свої акції, щоб стежити за їх цінами та тенденціями впродовж дня.

БЕЗКОНТАКТНА ОПЛАТА GARMIN PAY

БЕЗКОНТАКТНА ОПЛАТА GARMIN PAY

Проходьте через каси з безконтактною оплатою Garmin Pay через банки, що є постачальниками послуги.

 
МУЗИЧНІ ПРОГРАМИ

МУЗИЧНІ ПРОГРАМИ

Завантажуйте музику та списки відтворення зі своїх облікових записів Spotify, Deezer або Amazon Music (може знадобитися підписка). Використовуйте бездротові навушники для прослуховування без телефона.

МАГАЗИН CONNECT IQ

МАГАЗИН CONNECT IQ

Завантажуйте налаштовувані циферблати, додавайте поля даних і отримуйте програми й віджети з магазину Connect IQ, коли смартгодинник приєднано до вашого сумісного смартфона.

ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ ТА ВІДСТЕЖЕННЯ

ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ ТА ВІДСТЕЖЕННЯ

Коли ваші годинник та телефон з’єднані, то повідомлення з інформацією про ваше поточне місцеперебування можна надіслати контактам вручну або – під час деяких активностей на відкритому просторі – автоматично за допомогою вбудованої функції виявлення інцидентів.

 
MARQ-Gen2-baner-Garmin
Серія  MARQ
Гарантійний термін, міс.  24
Тип гарантії  Виробник
Розмір корпуса  46 мм
Матеріал ремінця  нейлон / силікон
Колір  чорний
Моніторинг сну  Так
Час роботи батареї (режим смарт-годинника)  до 16 днів (6 днів у режимі "завжди увімкнено")
Вбудована карта  Так
Рекомендовані щоденні тренування  Так
Датчик кисню в крові  Так
Світлодіодний ліхтар  Ні
Garmin Pay (безконтактна оплата)  Так
Багатодіапазонний GPS  Так
Зберігання музики  Так
Готовність до тренувань  Так
Статус тренування  Покращений
Голосові функції  Ні
Тип дисплея  AMOLED
Сонячна зарядка  Ні
Сенсорний екран  Так
Водонепроникність  10 АТМ
✔ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ  -------------------------------------------------
Матеріал скла дисплею  Sapphire ™
Матеріал безеля  Титан (Grade 5)
Матеріал корпусу  Лите карбонове волокно з титановою задньою кришкою
Сумісність із ремінцями  QuickFit (22 мм)
Ширина ремінця  22 мм
Розміри пристрою (ДхШхГ)  46 x 15 мм
Вага  76 г
Розмір дисплея  1.2″ (30.40 мм) в діаметрі
Роздільна здатність дисплея   390 х 390 пікселів
Кольоровий дисплей  Так
Герметичні індуктивні кнопки  Ні
Можливість великого шрифту  Так
Час роботи батареї 

В режимі енергозбереження: до 21 дня


В режимі GPS: до 42 годин (30 годин у режимі "завжди увімкнено")


Усі супутникові системи: до 32 годин (24 годин у режимі "завжди увімкнено")


Усі супутникові системи + багатодіапазонність: до 28 годин / (22 годин у режимі "завжди увімкнено")


Усі супутникові системи + музика: до 10 годин


В режимі максимальної економії заряду + GPS: до 75 годин


Експедиція GPS:до 14 днів

Спосіб заряджання  Фірмовий магнітний зарядний пристрій Garmin
Пам'ять / Історія  32 Гб
✔ ОСОБЛИВОСТІ ГОДИННИКА  ▸Час/Дата, ▸Синхронізація часу за GPS, ▸Автоматичний перехід на зимовий/літній час, ▸Будильник, ▸Таймер, ▸Секундомір, ▸Схід / захід Сонця
✔ МОНІТОРИНГ ЗДОРОВ’Я  ▸Вимірювання пульсу на зап'ясті, ▸Пульс в стані спокою, ▸Попередження про аномальну роботу серця, ▸Частота дихання, ▸Пульсоксиметрія, ▸Фітнес-вік, ▸Енергія тіла Body Battery, ▸Відстеження рівня стресу, ▸Нагадування про відпочинок (відстеження дихання), ▸Таймер розслабляючого дихання, ▸Виявлення дрімання, ▸Моніторинг сну, ▸Розширений моніторинг сну, ▸Відстеження гідратації, ▸Жіноче здоров’я, ▸Знімок здоров'я, ▸Температура шкіри, ▸Консультант з Jet Lag
✔ ДАТЧИКИ  ▸GPS, ▸GLONASS, ▸GALILEO, ▸SatIQ, ▸Вимірювання пульсу Garmin Elevate, ▸Пульсоксиметр, ▸Барометричний висотомір, ▸Компас, ▸Гіроскоп, ▸Акселерометр, ▸Термометр, ▸Датчик освітленості
Підтримка протоколів   Wi-Fi, Bluetooth, ANT+
Сумісність із смартфонами   ▸iPhone, ▸Android
✔ ЩОДЕННІ РОЗУМНІ ФУНКЦІЇ  ▸Connect IQ, ▸Connect IQ на пристрої, ▸Розумні сповіщення, ▸Текстова відповідь / відхилення телефонного дзвінка з текстом (для Android), ▸Перегляд зображень із сповіщень на годиннику (тільки для ANDROID), ▸Приєднаний GPS, ▸Ранковий звіт, ▸Календар, ▸Погода, ▸Синхронізація налаштувань з Garmin Connect Mobile в режимі реального часу, ▸Режим заощадження заряду батареї, ▸Зберігання музики, ▸Керування музикою на смартфоні, ▸Відтворення і управління музикою на годиннику, ▸Пошук телефону, ▸Пошук годинника, ▸Дистанційне керування камерою Virb, ▸Керування смарт-тренажером, ▸Garmin Pay, ▸Режим дисплея RED SHIFT, ▸Сумісність із Garmin Connect Mobile, ▸Акції
Профілі активності в тренажерному залі   ▸Силові вправи, ▸Кардіотренування, ▸Степінг, ▸Підйом сходами, ▸Веслування на тренажері, ▸Еліптичні тренування, ▸Йога, ▸Пілатес, ▸Альпінізм
Профілі активності для мультиспорту  ▸Плавання/біг, ▸Тріатлон
Профілі активності для здоров’я   ▸Ходьба, ▸Пілатес, ▸Йога
Профілі активності для бігу   ▸Біг, ▸Біг на відкритому повітрі, ▸Біг на біговій доріжці, ▸Біг у приміщенні, ▸Біг пересіченою місцевістю, ▸Віртуальний біг, ▸Ультра біг
Профілі активності на відкритому просторі   ▸Хайкінг, ▸Альпінізм у приміщенні, ▸Боулдерінг, ▸Альпінізм, ▸Гірський велоспед, ▸Катання на лижах, ▸Сноуборд, ▸Бігові лижі класичні, ▸Катання на байдарках, ▸Веслування, ▸Каякінг, ▸Серфінг, ▸Полювання, ▸Кайтбординг, ▸Віндсерфінг, ▸Катання на снігоступах, ▸Риболовля, ▸Верхова їзда, ▸Катання на водних лижах, ▸Вейкбординг, ▸Вейксерфінг, ▸Тюбінг, ▸Вітрильна експедиція, ▸Стрибки з парашутом, ▸Перегони на смузі перешкод, ▸Теніс, ▸Піклбол, ▸Гольф, ▸Диск-гольф
Профілі активності для велоспорту   ▸Велосипед, ▸Шосейний велосипед, ▸Гірський велосипед, ▸Гравійний велосипед, ▸Велосипедна прогулянка, ▸Велосипедний тур, ▸eBike, ▸eMTB, ▸Велотренажер, ▸Велокрос, ▸BMX Велосипед
Профілі активності для плавання   ▸плавання в басейні, ▸плавання у відкритій воді, ▸плавання/біг
Профілі активності для водних видів спорту   ▸Сапсерфінг, ▸Веслування, ▸Каякінг, ▸Серфінг, ▸Кайтбординг, ▸Віндсерфінг, ▸Риболовля, ▸Катання на човні, ▸Вітрильний спорт, ▸Вітрильні перегони, ▸Катання на водних лижах, ▸Вейкбординг, ▸Вейксерфінг, ▸Тюбінг, ▸Підводне плавання, ▸Вітрильна експедиція, ▸Екстремальний каякінг, ▸Катання на байдарках
Профілі активності для мотоспорту  ▸Мотоцикл, ▸Оверлендинг, ▸Мотокрос, ▸Квадроцикл, ▸Снігохід
Профілі активності для ракеткових видів спорту  ▸Теніс, ▸Піклбол, ▸Бадмінтон, ▸Сквош, ▸Настільний теніс, ▸Паддл теніс, ▸Теніс на платформі, ▸Ракетбол
Профілі активності для зимових видів спорту  ▸Катання на лижах, ▸Сноубординг, ▸Беккантрі сноубординг, ▸Бігові лижі класичні, ▸Беккантрі лижі, ▸Катання на ковзанах, ▸Ходьба на снігоступах
Профілі активності для інших видів спорту  ▸Баскетбол, ▸Волейбол, ▸Хокей на траві, ▸Хокей, ▸Футбол, ▸Американський футбол, ▸Лакрос, ▸Регбі, ▸Алтимат, ▸Крикет, ▸Софтбол, ▸Бейсбол
Профілі активності для рингу  ▸Бокс, ▸Змішані бойові мистецтва
Профілі для інших активностей   ▸Jumpmaster, ▸Тактичні, ▸Смуга перешкод
✔ БЕЗПЕКА ТА СТЕЖЕННЯ  ▸Виявлення інциденту під час певних активностей, ▸Сповіщення про інцидент на смартфон, ▸Допомога, ▸LiveTrack, ▸LiveTrack групи, ▸Поширення подій
✔ ТАКТИЧНІ ФУНКЦІЇ  ▸Прихований режим, ▸Режим нічного бачення, ▸Режим позиціювання в двох системах координат, ▸Швидке очищення історії, ▸Балістичний калькулятор, ▸XERO локації
✔ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ІГОР  ▸Ігрова активність, ▸Сумісність з програмою GAMEON
✔ ДЛЯ АВІАЦІЇ  ▸База аеропортів по всьому світу, ▸3-осьовий компас з індикатором горизонтального розташування, ▸Кілька часових поясів з ZULU/UTC, ▸Дані з радарів NEXRAD під час польоту, ▸Карта руху з аеропортами, дорогами, водоймами і інше, ▸Пульсоксиметр в польоті, ▸METAR (регулярний авіаційний метеорологічний звіт про погоду на аеродромі в кодовій формі ВМО), ▸TAF (прогноз погоди для аеродрому в кодовій формі ВМО)
✔ ДЛЯ ЧОВНІВ  ▸Пульт дистанційного керування тролінговим двигуном
✔ ВІДСТЕЖЕННЯ АКТИВНОСТІ  ▸Підрахунок кроків, ▸Нагадування про рух (відображається після періоду бездіяльності; пройдіть кілька хвилин, щоб скинути його), ▸Авто мета (визначає Ваш рівень активності і призначає щоденну мету), ▸Витрачені калорії, ▸Підрахунок поверхів, ▸Пройдена дистанція, ▸Хвилини інтенсивності, ▸TrueUp, ▸Move IQ, ▸Додаток Garmin Connect Challenges APP, ▸Індикатор руху
✔ ОСОБЛИВОСТІ ТРЕНУВАНЬ В ПРИМІЩЕННІ  ▸Кардіо тренування, ▸Силові тренування, ▸HIIT-Тренування, ▸Йога, ▸Пілатес, ▸Анімовані тренування, ▸Карти тренування м'язів на екрані, ▸Автоматичний підрахунок повторів
✔ ТРЕНУВАННЯ, ПЛАНУВАННЯ ТА АНАЛІЗ  ▸Налаштовуваний екран, ▸Завантажувані плани тренувань, ▸Щоденні рекомендовані тренування, ▸Зони HR, ▸Сповіщення про пульс, ▸Розрахунок витрачених калорій на основі показів пульсометра, ▸% HR max, ▸% HRR (резерв ЧП в % - макс. частота пульсу мінус частота пульсу в стані спокою), ▸Час відновлення, ▸Авто MAX HR, ▸Віджет перегонів, ▸Статус HRV, ▸Тест стресу по HRV (із сумісним аксесуаром), ▸Передача даних HR по ANT+ на спарені пристрої, ▸Частота дихання під час занять, ▸Швидкість і дистанція по GPS, ▸Профілі занять, що налаштовуються, ▸Автопауза, ▸Інтервальні тренування, ▸Покращений інтервал (містить відкриті повтори, сторінки даних інтервалу, екран відпочинку і автоматичне виявлення), ▸Розширені тренування, ▸Режими живлення - налаштування батареї під час активності, ▸HRM Біговий темп і дистанція, ▸Auto Lap (нове коло починаеться автоматично), ▸Manual Lap (ручне позначення кіл), ▸Таймер відпочинку, ▸Налаштовувані сповіщення про коло, ▸Теплова та висотна аклімація, ▸VO2 max біг, ▸VO2 max трейловий біг, ▸Витривалість у режимі реального часу, ▸Коефіцієнт навантаження, ▸Статус тренування (дозволяє дізнатися, чи ефективно ви тренуєтеся, відстежуючи історію тренувань і фітнес-рівень), ▸Тренувальне навантаження, ▸Ефективність тренувань, ▸Ефективність тренувань (анаеробна), ▸Основна перевага (мітки тренувального ефекту), ▸Налаштовувані сповіщення, ▸Аудіопідказки, ▸Час фінішу, ▸Віртуальний Партнер (функція тренування з віртуальним партнером), ▸Змагання, ▸Автоматичне розпізнавання занять для різних видів спорту, ▸Мульти-спорт (змінює режим тренування натисканням кнопки), ▸Garmin Live Segments, ▸Strava Live Segments, ▸Створення кругового маршруту (біг/велосипед), ▸Популярні маршрути Trendline, ▸Сенсорне і/або кнопкове блокування, ▸Гарячі клавіші, ▸Історія активності, ▸Автоматичне прокручування, ▸Physio TrueUp, ▸Єдиний тренувальний статус
✔ ДЛЯ БІГУ  ▸Запуск тренування, ▸Дистанція, час і темп по GPS, ▸Бігова динаміка (з сумісним аксесуаром), ▸Вертикальні коливання (з сумісним аксесуаром), ▸Час та баланс контакту з землею (з сумісним аксесуаром), ▸Довжина кроку в реальному часі (з сумісним аксесуаром), ▸Каденція (показує кількість кроків за хвилину в реальному часі), ▸Бігова потужність, ▸Коригований темп, ▸Стан продуктивності, ▸Лактатний поріг (аналізуючи ваш темп і серцевий ритм визначає момент, після якого ви починаєте швидко втомлюватися), ▸PacePro стратегія тренування, ▸Бігові вправи, ▸Оцінка бігу на підйомі, ▸Прогноз перегонів, що залежить від курсу та погоди, ▸Сумісність з крокоміром, ▸Виявлення бігу/ходьби/стояння
✔ ДЛЯ ГОЛЬФУ   ▸Попередньо завантажені карти гольф-полів, ▸Розрахунок дистанції до передньої, задньої і середньої частини гріну, ▸Розрахунок дистанції до перешкод і вигинів, ▸Розрахунок дальності удару (автоматично розраховує точну відстань в ярдах з будь-якої точки на майданчику), ▸Цифрова картка результатів, ▸Відстань до лунки, ▸Відстеження статистики (удари, кількість попадань за 1 раунд, удари з гріну / фервея), ▸Garmin Autoshot, ▸Повна векторна карта поля, ▸Автоматичне оновлення напрямку удару, ▸Перегляд гріну з ручним розміщенням лунок, ▸Перешкоди і цілі для поля, ▸Pinpointer, ▸Функція PlaysLike Distance, ▸Функція Touch Targeting (торкніться мети на дисплеї, щоб побачити відстань до неї), ▸Гандикап в рахунку, ▸Підтримка Truswing, ▸SwingTempo, ▸Тренування темпу, ▸Таймер раунду/одометр, ▸Сумісність із автоматичним відстеженням ключок (потрібен аксесуар), ▸Швидкість і напрямок вітру (потрібне підключення до програми для гольфу), ▸Функція “Віртуальний кедді”, ▸Можливість використання на офіційних турнірах, ▸Green Contours (з членством Garmin Golf), ▸Сполучення із додатком Garmin Golf
✔ ДЛЯ АКТИВНОСТЕЙ НА ПРИРОДІ   ▸Навігація точка-до-точки, ▸Створення треку по точках в режимі реального часу, ▸Повернення до початкової точки, ▸TracBack, ▸UltraTrac, ▸Режим "Навколо мене", ▸Орієнтир, ▸Функція "Попереду", ▸Навігація Nextfork, ▸Профіль висот, ▸Відстань до місця призначення, ▸Попередження про шторм, ▸ClimbPro (планувальник сходження), ▸Вертикальна швидкість (швидкість підйому за період часу), ▸Всього сходжень/спусків, ▸Таймер відпочинку (тільки ультра-біг), ▸План майбутнього підйому, ▸Попередньо завантажені карти доріг і стежок, ▸Попередньо встановлені карти гірськолижних трас, ▸Підтримка завантажувальної картографії, ▸GPS-координати, ▸Sight'N'Go (навігація по напрямку), ▸Розрахунок площі, ▸Мисливський/риболовний календар, ▸Спроектована шляхова точка, ▸Інформація про Сонце і Місяць, ▸Припливи, ▸Таблиці припливів
✔ ДЛЯ ВЕЛОСПОРТУ  ▸Маршрути, ▸Коло на велосипеді і максимальна потужність кола (із вимірювачем потужності), ▸Перегони, ▸Сповіщення (сигнал про досягнуту мету - час, дистанція, пульс чи калорії), ▸FTP (функціональна порогова потужність), ▸Велосипедні карти Garmin, ▸Grit і Flow для гірських велосипедів, ▸Розширена велосипедна динаміка, ▸Сумісність із Vector і Rally (вимірювачі потужності), ▸Сумісність із Varia Vision, ▸Сумісність із радаром Varia, ▸Сумісність із фарами Varia, ▸Підтримка датчика швидкості та каденсу (з датчиком), ▸Сумісність із вимірювачем потужності
✔ ДЛЯ ПЛАВАННЯ   ▸Характеристики плавання в відкритій воді (відстань, темп, дистанція, лічильник гребків, швидкість, ефективність плавання SWOLF), ▸Характеристики для басейну (довжина басейну, дистанція, темп, лічильник гребків, ефективність плавання (SWOLF), калорії), ▸Визначення стилю плавання (фрістайл, на спині, брас, батерфляй), ▸Журнал тренувань для плавання, ▸Основний таймер відпочинку (до 0) (лише для басейнів), ▸"REPEAT ON" Таймер відпочинку, ▸Авто відпочинок ( тільки для басейну ), ▸Сповіщення про час і відстань, ▸Cповіщення про темп (тільки для басейну), ▸Таймер зворотного відліку, ▸Тренування в басейні, ▸Критична швидкість плавання, ▸Відстеження пульсу під водою, ▸Частота серцевих скорочень від зовнішнього HRM (в режимі реального часу під час відпочинку, статистика інтервалів і сеансів)
✔ ФУНКЦІЇ ВІДСТЕЖЕННЯ АКТИВНОСТІ ДІТЕЙ   Додаток TOE-TO-TOE Challenges
  • Смарт-годинник MARQ Commander (Gen 2) з нейлоновим ремінцем
  • Ремінець силіконовий чорний
  • USB-C/магнітний зарядний кабель
  • Документація

* Комплектація товару може бути змінена постачальником.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Смарт-годинник Garmin MARQ Commander (Gen 2) - Carbon Edition

В наявності
Артикул: 010-02722-01
134 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Виберіть колір
Замовити швидко

Доставка і комісія – безкоштовні.

іконка доставки "Нова Пошта" адресно до дверей.
іконка доставки "Нова Пошта" у відділення.
іконка доставки "Нова Пошта" в поштомат.
іконка доставки Самовивіз – отримати можна у нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Семена Скляренка, 9, офіс 505. 

Термін доставки:1-3 дні.

іконка Visa іконка mastercard 
Онлайн-оплата кредитною та дебетовою картою LiqPay: Visa / Mastercard.

іконка післяплати 
Післяплата - оплата товару при отриманні (доставка і комісія Нової Пошти за рахунок нашого магазину).

іконка безготівкового розрахунку 
Безготівковий розрахунок
ФОП БIЛОУС М.В.
ІПН 3172813847
IBAN UA603052990000026008026216497
в АТ КБ "ПРИВАТБАНК
МФО 305299

іконка Приватбанк 
Оплата частинами ПриватБанку.

іконка Монобанк 
Оплата частинами від МоноБанку.

Гарантія

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ
Обслуговування гарантійних зобов'язань проводиться виключно в авторизованому сервісному центрі на території України, який знаходиться за адресою - м.Київ, проспект Павла Тичини, 4, тел. +380(44)299-85-06

Гарантійне обслуговування приладу - це безкоштовний ремонт упродовж терміну, зазначеного в оригінальному гарантійному талоні, або його заміна на аналогічний прилад в разі неможливості ремонту (при дотриманні умов, зазначених в інструкції).

Вгору