В нас діє безкоштовна доставка для всіх замовлень
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Офіційний дилер Garmin в Україні з фірмовим магазином у Києві
Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик
Каталог

ВІЙСЬКОВИЙ ТАКТИЧНИЙ GPS-ГОДИННИК ПРЕМІУМ ЯКОСТІ

Маючи адаптивний AMOLED-дисплей, традиційні кнопки і сенсорне керування, військовий GPS-годинник Тактікс 7 пропонує спеціалізовані тактичні функції, а також карти, прослуховування музики, додаткові функції для тренувань та інше.

AMOLED_Display

Цей яскравий AMOLED-дисплей, що легко читається, може адаптуватися та затемнюватись під час виконання місії.

FLASHLIGHT

Вбудований біло-зелений ліхтарик освітлює темряву.

TRAINING-GUIDANCE

Нехай вас не турбує тривалість автономної роботи – отримайте до 31 дня в режимі розумного годинника.

Night-Vision

Залишайтеся непоміченими завдяки таким спеціальним тактичним функціям, як сумісність із приладами нічного бачення, режим “невидимки” та аварійне видалення даних.

MultiBand

Мандруйте, використовуючи завантажені мапи, багатодіапазонний GPS і зовнішні датчики.

applied-ballistics

Програмне забезпечення Applied Ballistics вже встановлено і його можна розблокувати за допомогою мобільного додатка AB Synapse від Garmin (потрібна плата за розблокування).

1-tactix-7-AMOLED-Edition

РЕСУРС БАТАРЕЇ

Отримайте до 31 дня автономної роботи в режимі розумного годинника та до 89 годин у режимі GPS.

ЯКІСНА КОНСТРУКЦІЯ

Ця міцна конструкція має великий 1,4-дюймовий дисплей і протестована на відповідність військовим стандартам США (MIL-STD-810) щодо термо-, ударо- та водостійкості.

СЕНСОРНИЙ ЕКРАН І КНОПКИ

Традиційне кнопкове керування, яке працює у будь-якому середовищі, поєднується з чутливим сенсорним керуванням для швидкого доступу до функцій.

2-tactix-7-AMOLED-Edition
ВБУДОВАНИЙ ЛІХТАРИК ІЗ ЗЕЛЕНИМ ТА БІЛИМ СВІТЛОМ

ВБУДОВАНИЙ ЛІХТАРИК ІЗ ЗЕЛЕНИМ ТА БІЛИМ СВІТЛОМ

Щоб вам було легше орієнтуватися в умовах слабкого освітлення – вбудований багатосвітлодіодний ліхтарик забезпечить швидкий доступ до яскравого стабільного променя зеленого або білого світла. У режимі NVG білий колір світла вимкнено, а зелений стає затемненим.

МОЖЛИВІСТЬ НІЧНОГО БАЧЕННЯ

МОЖЛИВІСТЬ НІЧНОГО БАЧЕННЯ

Незалежно від того, переглядаєте ви екран в режимі NOD чи працюєте в темряві – режим NVG дозволяє приховано працювати завдяки елементам керування для додаткового зменшення яскравості та затемнення дисплея, щоб залишатися непомітним.

РЕЖИМ “НЕВИДИМКИ”

РЕЖИМ “НЕВИДИМКИ”

Поки смарт-годинник працює в режимі “невидимки“ – ваше GPS-розташування не зберігається та не передається, а бездротове підключення та зв’язок вимкнені.

4

АВАРІЙНЕ ВИДАЛЕННЯ ДАНИХ

У разі потрапляння в небезпеку спеціальний перемикач видаляє всю користувацьку інформацію з пристрою.

РЕЖИМ JUMPMASTER

РЕЖИМ JUMPMASTER

Ця функція для стрибків з парашутом працює для розрахунку точок скидання на великій висоті відповідно до військових інструкцій і допомагає в навігації до вашої цілі після стрибка.

ПОДВІЙНИЙ ФОРМАТ ПОЗИЦІЮВАННЯ

ПОДВІЙНИЙ ФОРМАТ ПОЗИЦІЮВАННЯ

Легко синхронізуйте своє місце розташування з іншими учасниками, переглядаючи на одному екрані універсальну поперечну проекцію Меркатора і військову систему координат сітки.

ПРОЕКТУВАННЯ МАРШРУТНИХ ТОЧОК

ПРОЕКТУВАННЯ МАРШРУТНИХ ТОЧОК

Фіксуйте й зберігайте віддалені географічні позиції на відстані для подальшого використання в навігації.

ПОЛЮВАННЯ

ПОЛЮВАННЯ

Відстежуйте своє полювання і позначайте маршрутні точки для цього безпосередньо на смарт-годиннику.

ПРЯМА НАВІГАЦІЯ

ПРЯМА НАВІГАЦІЯ

Перейдіть прямо до місця розташування або маршрутної точки у всесвітній аеронавігаційній базі даних, або виберіть функцію “Найближче”, щоб активувати шлях до найближчого аеропорту.

ПОГОДНІ ЗВІТИ

ПОГОДНІ ЗВІТИ

Отримайте доступ до інформації про авіаційну погоду, в тому числі до радарів NEXRAD, METAR і TAF, щоб бачити інформацію про вітер, видимість, тиск та інше.

МАПИ OUTDOOR MAPS+

МАПИ OUTDOOR MAPS+

Можна скористатися підпискою на мапи Outdoor Maps+ із доступом до преміум-мап (лише покриття США) і супутникових зображень (глобальне покриття), завантажених безпосередньо на ваш годинник

БАЛІСТИЧНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

БАЛІСТИЧНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

Розблокуйте калькулятор Applied Ballistics за допомогою програми AB Synapse від Garmin (потрібна плата за розблокування), щоб отримати доступ до рішень для прицілювання під час стрільби на великі відстані.

3-tactix-7-AMOLED-Edition
ВБУДОВАНІ СПОРТИВНІ ПРОГРАМИ

ВБУДОВАНІ СПОРТИВНІ ПРОГРАМИ

Використовуйте попередньо завантажені профілі активності для бігу, трейлового бігу, плавання, їзди на велосипеді, походів, веслування, катання на лижах, гри в гольф, серфінгу, скелелазіння та іншого.

HIIT ТРЕНУВАННЯ

HIIT ТРЕНУВАННЯ

Цей профіль активності відстежує ваші високоінтенсивні інтервальні тренування, включно з AMRAP, EMOM, Tabata та іншими. Встановіть кількість раундів, інтервали роботи/відпочинку тощо.

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДЕННИХ ТРЕНУВАНЬ

ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДЕННИХ ТРЕНУВАНЬ

Переглядайте щоденні рекомендовані тренування за весь тиждень, які після кожної пробіжки чи заїзду адаптуються до вашого статусу продуктивності та відновлення, а також до майбутніх перегонів, запланованих у календарі програми для смартфона Garmin Connect.

ВІЗУАЛЬНИЙ ПРОГНОЗ ПЕРЕГОНІВ

ВІЗУАЛЬНИЙ ПРОГНОЗ ПЕРЕГОНІВ

На основі вашої історії бігу та загального рівня фізичної підготовки ця функція надає оцінку вашого темпу для дистанції, яку ви хочете пробігти. Дані тенденцій показують, як ваша тренованість змінюється з часом.

ПОПЕРЕДУ

ПОПЕРЕДУ

Отримайте на одному екрані інформацію про вибрані контрольні точки POI попереду. Переглядайте показники ефективності, проміжний час та відстань/висоту, а також підсумок ключових точок маршруту.

ТЕХНОЛОГІЯ PACEPRO

ТЕХНОЛОГІЯ PACEPRO

Перша у своєму роді функція PacePro допомагає під час кросового бігу тримати правильний темп, орієнтуючись на ухил місцевості.

ТЕМП З ОЦІНКАМИ

ТЕМП З ОЦІНКАМИ

Не витрачайте надто багато сил до завершення активності. Налаштувавши поля даних для бігу, отримуйте уявлення про те, як регулювати свій темп на змінній місцевості, щоб діяти відповідно до вашого плану.

ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ

ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ

Переглядайте розширені показники тренувань, зокрема динаміку бігу, VO2 max з поправкою на спеку та висоту над рівнем моря, VO2 max для трейлового бігу, порадник щодо відновлення та інше.

ВИТРИВАЛІСТЬ У РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

ВИТРИВАЛІСТЬ У РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

Використовуйте цю інформацію, щоб відстежувати свої навантаження та керувати ними – і уникайте перенапруження на початку бігу чи їзди на велосипеді.

ПОРАДНИК З ЧАСУ ВІДНОВЛЕННЯ

ПОРАДНИК З ЧАСУ ВІДНОВЛЕННЯ

Після кожного тренування інформація про час відновлення дає вам зрозуміти, коли ви будете готові до наступного повноцінного тренування. Тут навіть враховується інтенсивність тренувань і такі фактори, як стрес, щоденна активність і сон.

ДИНАМІКА ДЛЯ ГІРСЬКИХ ВЕЛОСИПЕДІВ

ДИНАМІКА ДЛЯ ГІРСЬКИХ ВЕЛОСИПЕДІВ

Відстежуйте подробиці кожної поїздки за допомогою показників для гірських велосипедів, а також спеціалізованих параметрів grit і flow, які показують ступінь складності траси та плавність спуску, і дають вам оцінку, яку ви можете перевершити наступного разу.

ФУНКЦІЯ CLIMBPRO

ФУНКЦІЯ CLIMBPRO

Використовуйте планувальник підйому ClimbPro на завантажених курсах, щоб переглядати інформацію в режимі реального часу про свої поточні та майбутні підйоми, включно з градієнтом, відстанню та набором висоти, а також спусками та рівнями.

4-tactix-7-AMOLED-Edition
ОСОБЛИВОСТІ ДЛЯ СЕРФІНГУ

ОСОБЛИВОСТІ ДЛЯ СЕРФІНГУ

Приготуйтеся приборкати хвилю. Смарт-годинник Tactix 7 сумісний із функцією Surfline Sessions, яка створює відео кожної пійманої хвилі перед камерою Surfline, щоб ви згодом могли переглянути його з підпискою на Surfline Sessions.

КАТАННЯ НА ЛИЖАХ І СНОУБОРДІ

КАТАННЯ НА ЛИЖАХ І СНОУБОРДІ

Ці профілі активності автоматично розрізняють спуск і підйом. Тож ви можете на початку натиснути кнопку «Пуск» – і далі смарт-годинник сам відстежуватиме активність.

ДИНАМІКА ДЛЯ ЛИЖНОГО СПОРТУ

ДИНАМІКА ДЛЯ ЛИЖНОГО СПОРТУ

У поєднанні з нагрудним пульсометром HRM-Pro (продається окремо) показник потужності для лижного спорту допомагає виміряти фактичне навантаження під час тренувань на пересіченій місцевості.

ВІДЖЕТ ПЕРЕГОНІВ

ВІДЖЕТ ПЕРЕГОНІВ

Підготуйтеся до наступних перегонів за допомогою порад щодо тренувань, персоналізованих щоденних пропозицій тренувань і прогнозів часу завершення гонки на основі деталей траси, погоди та ефективності.

ТРЕНУВАЛЬНИЙ СТАТУС

ТРЕНУВАЛЬНИЙ СТАТУС

Використовуючи такі індикатори, як стан ВСР, ваша нещодавня історія тренувань і ефективність, ви зможете зрозуміти, якими є ваші загальні зусилля, і те, чи продуктивно ви тренуєтеся, чи на піку, чи перенапружуєтесь.

ГОТОВНІСТЬ ДО ТРЕНУВАННЯ

ГОТОВНІСТЬ ДО ТРЕНУВАННЯ

Вранці після пробудження отримайте оцінку готовності на основі якості сну, статусу відновлення, тренувального навантаження тощо, щоб визначити, чи підходить цей день для навантаження, чи краще відпочити.

СТАТУС ВСР

СТАТУС ВСР

Отримайте краще розуміння свого загального стану здоров’я, тренування та відновлення через варіабельність серцевого ритму під час сну на основі технології, розробленої нашою командою Firstbeat Analytics.

ПОТУЖНІСТЬ БІГУ – НА ЗАП'ЯСТІ

ПОТУЖНІСТЬ БІГУ – НА ЗАП'ЯСТІ

Подивіться, яку потужність ви прикладаєте до траси чи дороги, контролюйте свої зусилля і точно налаштуйте тренування. Аксесуари не потрібні.

ДИНАМІКА БІГУ – НА ЗАП’ЯСТІ

ДИНАМІКА БІГУ – НА ЗАП’ЯСТІ

Цей військовий смарт-годинник вимірює такі важливі показники бігу, як каденс, довжина кроку, тривалість контакту з землею тощо.

ТЕХНОЛОГІЯ SATIQ

ТЕХНОЛОГІЯ SATIQ

Багатодіапазонний GPS із технологією SatIQ забезпечує виняткову точність позиціювання, а також оптимізує тривалість роботи акумулятора пристрою.

ПУТІВНИК МАПАМИ NEXTFORK

ПУТІВНИК МАПАМИ NEXTFORK

Легко орієнтуйтеся на шляху з першого ж погляду. Перегляньте відстань до наступного перехрестя на маршруті, а також назву майбутнього маршруту.

ДАТЧИКИ ABC

ДАТЧИКИ ABC

Прокладайте наступний шлях за допомогою датчиків ABC, а саме – висотомір для даних про висоту, барометр для моніторингу погоди та 3-осьовий електронний компас.

5-tactix-7-AMOLED-Edition
КАРТИ ПОЛІВ ДЛЯ ГОЛЬФУ

КАРТИ ПОЛІВ ДЛЯ ГОЛЬФУ

Отримайте доступ до повнокольорових карт CourseView для понад 43 000 полів для гольфу по всьому світу, а також отримайте націлювання за кнопками та функцію PlaysLike Distance.

КАРТИ SKIVIEW

КАРТИ SKIVIEW

Вирушайте на засніжені схили із попередньо завантаженими картами SkiView, переглядайте назви трас і ступені складності для понад 2000 гірськолижних курортів по всьому світу.

БАГАТОКОНТИНЕНТНІ ТОПОКАРТИ

БАГАТОКОНТИНЕНТНІ ТОПОКАРТИ

Tactix 7 постачається з попередньо завантаженими картами TopoActive вашого регіону і дає безкоштовний доступ до завантаження додаткових карт з усього світу, щоб ви продовжували свої мандрівки. Використовуйте вбудований Wi-Fi, щоб легко завантажувати та оновлювати карти і програмне забезпечення без використання комп’ютера.

КЕРУВАННЯ ЖИВЛЕННЯМ

КЕРУВАННЯ ЖИВЛЕННЯМ

Перегляньте, як різні налаштування та датчики впливають на тривалість роботи акумулятора вашого годинника, і вносьте зміни, котрі впливають на автономність.

ЧАСТОТА ПУЛЬСУ – НА ЗАП'ЯСТІ

ЧАСТОТА ПУЛЬСУ – НА ЗАП'ЯСТІ

Оптична технологія вимірювання пульсу визначає інтенсивність активності, а також варіабельність серцевого ритму, щоб розрахувати рівень стресу. А також відстежує пульс під водою без ремінцевого пульсометра.

РАНКОВИЙ ЗВІТ

РАНКОВИЙ ЗВІТ

Отримайте огляд якості свого сну, статусу відновлення та заплановані тренування, щойно прокинетеся, а також статус ВСР, готовність до тренувань і стан погоди. Налаштуйте свій звіт таким чином, щоб переглядати потрібні вам види даних.

ПОРАДНИК ПО ДЖЕТ ЛАГУ

ПОРАДНИК ПО ДЖЕТ ЛАГУ

Мінімізуйте наслідки для свого самопочуття від зміни часових поясів за допомогою вказівок щодо освітленості, розкладу сну та фізичних вправ під час вашої чергової далекої поїздки. Введіть деталі подорожі в календар додатка для смартфона Garmin Connect і відстежуйте, як ваш біологічний годинник налаштовується на новий пункт призначення.

ДАТЧИК КИСНЮ В КРОВІ

ДАТЧИК КИСНЮ В КРОВІ

Для відстеження акліматизації на високогір’ї або для моніторингу сну пульсоксиметр використовує світлові промені на зап’ясті, щоб оцінити, наскільки добре ваше тіло насичується киснем.

ОЦІНКА ТА РОЗШИРЕНИЙ МОНІТОРИНГ СНУ

ОЦІНКА ТА РОЗШИРЕНИЙ МОНІТОРИНГ СНУ

Отримайте повну інформацію про фази поверхневого, глибокого та швидкого сну. Переглядайте все це на спеціальному віджеті, який містить оцінку сну та статистику.

ЕНЕРГІЯ ТІЛА BODY BATTERY

ЕНЕРГІЯ ТІЛА BODY BATTERY

Оптимізуйте запаси енергії свого тіла. Використовуючи інформацію про коливання серцевого ритму, рівень стресу, якість сну та інші дані, визначайте, коли вам варто бути активними і коли краще відпочити.

ВІДСТЕЖЕННЯ ДИХАННЯ

ВІДСТЕЖЕННЯ ДИХАННЯ

Подивіться, як ви дихаєте протягом дня, під час сну, під час дихальних вправ і йоги.

ЗНІМОК ЗДОРОВ’Я

ЗНІМОК ЗДОРОВ’Я

Зареєструйте 2-хвилинний сеанс запису ключових статистичних даних, зокрема пульсу, його варіабельності, рівня кисню в крові, частоти дихання та рівня стресу. Потім створіть звіт із цією статистикою за допомогою програми Garmin Connect на сумісному смартфоні, щоб поділитися ним.

ВІДСТЕЖЕННЯ ГІДРАТАЦІЇ

ВІДСТЕЖЕННЯ ГІДРАТАЦІЇ

Записуйте впродовж дня своє споживання рідини та отримуйте нагадування про пиття. Якщо ввімкнути автоматичну ціль – ви навіть побачите приблизну втрату рідини з потом після активності і ваша ціль буде відповідно до цього скоригована.

РОЗУМНІ СПОВІЩЕННЯ

РОЗУМНІ СПОВІЩЕННЯ

Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та сповіщення прямо на свій годинник, коли його підключено до сумісного пристрою.

МУЗИЧНІ ПРОГРАМИ

МУЗИЧНІ ПРОГРАМИ

Зберігайте до 2000 музичних доріжок, або отримуйте доступ до програм потокового відтворення музики із сумісних сервісів – Spotify, Deezer і Amazon Music – і слухайте музику через bluetooth-навушники.

БЕЗКОНТАКТНІ ПЛАТЕЖІ GARMIN PAY

БЕЗКОНТАКТНІ ПЛАТЕЖІ GARMIN PAY

Здійснюйте оплату за допомогою рішення для безконтактних платежів Garmin Pay через банків-постачальників послуги.

ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ ТА ВІДСТЕЖЕННЯ

ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ ТА ВІДСТЕЖЕННЯ

Коли ваш годинник і телефон з’єднані, то ваше поточне місцеперебування можна відправити потрібним контактам вручну або – під час певних заходів на свіжому повітрі – автоматично за допомогою функції виявлення інцидентів.

МАГАЗИН CONNECT IQ

МАГАЗИН CONNECT IQ

Завантажуйте нові циферблати, додавайте поля даних, програми та віджети з магазину Connect IQ на сумісному смартфоні.

ТРЕКЕР АКЦІЙ

ТРЕКЕР АКЦІЙ

Відстежуйте до 50 своїх улюблених акцій прямо із зап’ястя за допомогою програми Stocks. Миттєво перевіряйте свої акції, щоб стежити за їх цінами та тенденціями протягом дня.

РЕЖИМ RED SHIFT

РЕЖИМ RED SHIFT

Ця функція змінює відтінки дисплея на червоні, щоб допомогти вам краще звикнути до темних умов і зменшити порушення циклу сну.

 
6-tactix-7-AMOLED-Edition
 
Серія  Tactix
Гарантійний термін, міс.  12
Тип гарантії  Виробник
Розмір корпуса  51 мм
Матеріал ремінця  силікон
Колір  чорний
Моніторинг сну  Так
Час роботи батареї (режим смарт-годинника)  до 31 дня (11 днів у режимі "завжди увімкнено")
Вбудована карта  Так
Рекомендовані щоденні тренування  Так
Датчик кисню в крові  Так
Світлодіодний ліхтар  Так
Garmin Pay (безконтактна оплата)  Так
Багатодіапазонний GPS  Так
Зберігання музики  Так
Готовність до тренувань  Так
Статус тренування  Так
Голосові функції  Ні
Тип дисплея  AMOLED
Сонячна зарядка  Ні
Сенсорний екран  Так
Водонепроникність  10 АТМ
✔ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ  -------------------------------------------------
Матеріал скла дисплею  Sapphire ™
Матеріал безеля  Титан
Матеріал корпусу  Полімер, посилений волокном, з титановою задньою кришкою
Сумісність із ремінцями  QuickFit (26 мм)
Ширина ремінця  26 мм
Розміри пристрою (ДхШхГ)  51 x 51 x 16,4 мм
Вага  96 г
Розмір дисплея  1.4" (35.56 мм) в діаметрі
Роздільна здатність дисплея   454 x 454 пікселів
Кольоровий дисплей  Так
Герметичні індуктивні кнопки  Ні
Можливість великого шрифту  Так
Час роботи батареї 

В режимі енергозбереження: до 41 дня


В режимі лише GPS: до 89 годин (58 годин у режимі "завжди увмікнено")


Усі супутникові системи: до 62 годин (48 годин у режимі "завжди увмікнено")


Усі супутникові системи + багатодіапазонність: до 38 годин (30 годин у режимі "завжди увмікнено")


Усі супутникові системи + музика: до 17 годин


В режимі максимальної економії заряду + GPS: до 145 годин


Експедиція GPS:до 27 днів

Спосіб заряджання  Фірмовий зарядний пристрій Garmin
Пам'ять / Історія  32 Гб
✔ ОСОБЛИВОСТІ ГОДИННИКА  ▸Час/Дата, ▸Синхронізація часу за GPS, ▸Автоматичний перехід на зимовий/літній час, ▸Будильник, ▸Таймер, ▸Секундомір, ▸Схід / захід Сонця
✔ МОНІТОРИНГ ЗДОРОВ’Я  ▸Вимірювання пульсу на зап'ясті, ▸Пульс в стані спокою, ▸Попередження про аномальну роботу серця, ▸Частота дихання, ▸Пульсоксиметрія, ▸Фітнес-вік, ▸Енергія тіла Body Battery, ▸Відстеження рівня стресу, ▸Таймер розслабляючого дихання, ▸Розширений моніторинг сну, ▸Відстеження гідратації, ▸Жіноче здоров’я, ▸Знімок здоров'я, ▸Консультант з Jet Lag
✔ ДАТЧИКИ  ▸GPS, ▸GLONASS, ▸GALILEO, ▸SatIQ, ▸Вимірювання пульсу Garmin Elevate, ▸Пульсоксиметр, ▸Барометричний висотомір, ▸Компас, ▸Гіроскоп, ▸Акселерометр, ▸Термометр, ▸Датчик освітленості
Підтримка протоколів   Wi-Fi, Bluetooth, ANT+
Сумісність із смартфонами   ▸iPhone, ▸Android
✔ ЩОДЕННІ РОЗУМНІ ФУНКЦІЇ  ▸Connect IQ, ▸Connect IQ на пристрої, ▸Розумні сповіщення, ▸Текстова відповідь / відхилення телефонного дзвінка з текстом (для Android), ▸Ранковий звіт, ▸Календар, ▸Погода, ▸Синхронізація налаштувань з Garmin Connect Mobile в режимі реального часу, ▸Режим заощадження заряду батареї, ▸Керування музикою на смартфоні, ▸Відтворення і управління музикою на годиннику, ▸Пошук телефону, ▸Пошук годинника, ▸Дистанційне керування камерою Virb, ▸Керування смарт-тренажером, ▸Garmin Pay, ▸Сумісність із Garmin Connect Mobile, ▸Акції
Профілі активності в тренажерному залі   ▸Силові вправи, ▸Кардіотренування, ▸HIIT, ▸Степінг, ▸Підйом сходами, ▸Веслування на тренажері, ▸Еліптичні тренування, ▸Йога, ▸Пілатес, ▸Альпінізм
Профілі активності для мультиспорту  ▸Плавання/біг, ▸Тріатлон
Профілі активності для здоров’я   ▸Ходьба, ▸Пілатес, ▸Йога
Профілі активності для бігу   ▸Біг, ▸Біг на відкритому повітрі, ▸Біг на біговій доріжці, ▸Біг у приміщенні, ▸Біг пересіченою місцевістю, ▸Віртуальний біг
Профілі активності на відкритому просторі   ▸Хайкінг, ▸Альпінізм у приміщенні, ▸Боулдерінг, ▸Альпінізм, ▸Гірський велоспед, ▸Сноуборд, ▸Веслування, ▸Каякінг, ▸Серфінг, ▸Полювання, ▸Кайтбординг, ▸Віндсерфінг, ▸Катання на снігоступах, ▸Риболовля, ▸Верхова їзда, ▸Стрибки з парашутом, ▸Теніс, ▸Гольф, ▸Диск-гольф, ▸Бігові лижі, ▸Сапсерфінг, ▸Навігація
Профілі активності для велоспорту   ▸Велосипед, ▸Шосейний велосипед, ▸Гірський велосипед, ▸Гравійний велосипед, ▸Велосипедна прогулянка, ▸Велосипедний тур, ▸eBike, ▸eMTB, ▸Велотренажер, ▸Велокрос, ▸BMX Велосипед
Профілі активності для плавання   ▸плавання в басейні, ▸плавання у відкритій воді, ▸плавання/біг
Профілі активності для водних видів спорту   ▸Сапсерфінг, ▸Веслування, ▸Каякінг, ▸Серфінг, ▸Кайтбординг, ▸Віндсерфінг, ▸Риболовля, ▸Катання на човні, ▸Вітрильний спорт, ▸Вітрильні перегони, ▸Катання на водних лижах, ▸Вейкбординг, ▸Вейксерфінг, ▸Тюбінг, ▸Підводне плавання, ▸Вітрильна експедиція, ▸Екстремальний каякінг
Профілі активності для мотоспорту  ▸Мотоцикл, ▸Оверлендинг, ▸Мотокрос, ▸Квадроцикл, ▸Снігохід
Профілі активності для ракеткових видів спорту  ▸Теніс, ▸Піклбол, ▸Бадмінтон, ▸Сквош, ▸Настільний теніс, ▸Паддл теніс, ▸Теніс на платформі, ▸Ракетбол
Профілі активності для зимових видів спорту  ▸Катання на лижах, ▸Сноубординг, ▸Беккантрі сноубординг, ▸Бігові лижі класичні, ▸Беккантрі лижі, ▸Катання на ковзанах, ▸Ходьба на снігоступах
Профілі активності для інших видів спорту  ▸Баскетбол, ▸Волейбол, ▸Хокей на траві, ▸Хокей, ▸Футбол, ▸Американський футбол, ▸Лакрос, ▸Регбі, ▸Алтимат, ▸Крикет, ▸Софтбол, ▸Бейсбол
Профілі активності для рингу  ▸Бокс, ▸Змішані бойові мистецтва
Профілі для інших активностей   ▸Jumpmaster, ▸Тактичні, ▸Смуга перешкод
✔ БЕЗПЕКА ТА СТЕЖЕННЯ  ▸Виявлення інциденту під час певних активностей, ▸Сповіщення про інцидент на смартфон, ▸Допомога, ▸LiveTrack, ▸LiveTrack групи, ▸Обмін повідомленнями із глядачами
✔ ТАКТИЧНІ ФУНКЦІЇ  ▸Прихований режим, ▸Режим нічного бачення, ▸Режим позиціювання в двох системах координат, ▸Швидке очищення історії, ▸Балістичний калькулятор, ▸XERO локації
✔ ДЛЯ АВІАЦІЇ  ▸База аеропортів по всьому світу, ▸3-осьовий компас з індикатором горизонтального розташування, ▸Кілька часових поясів з ZULU/UTC, ▸Дані з радарів NEXRAD під час польоту, ▸Карта руху з аеропортами, дорогами, водоймами і інше, ▸Всесвітня база даних NAVAID і ліній перетину, ▸Пульсоксиметр в польоті, ▸METAR (регулярний авіаційний метеорологічний звіт про погоду на аеродромі в кодовій формі ВМО), ▸TAF (прогноз погоди для аеродрому в кодовій формі ВМО)
✔ ВІДСТЕЖЕННЯ АКТИВНОСТІ  ▸Підрахунок кроків, ▸Move Bar (відображається на пристрої після періоду бездіяльності), ▸Авто мета (визначає Ваш рівень активності і призначає щоденну мету), ▸Витрачені калорії, ▸Підрахунок поверхів, ▸Пройдена дистанція, ▸Хвилини інтенсивності, ▸TrueUp, ▸Move IQ, ▸Додаток Garmin Connect Challenges APP
✔ ОСОБЛИВОСТІ ТРЕНУВАНЬ В ПРИМІЩЕННІ  ▸Кардіо тренування, ▸Силові тренування, ▸HIIT-Тренування, ▸Йога, ▸Пілатес, ▸Анімовані тренування, ▸Карти тренування м'язів на екрані, ▸Автоматичний підрахунок повторів
✔ ТРЕНУВАННЯ, ПЛАНУВАННЯ ТА АНАЛІЗ  ▸Налаштовуваний екран, ▸Завантажувані плани тренувань, ▸Щоденні рекомендовані тренування, ▸Зони HR, ▸Сповіщення про пульс, ▸Розрахунок витрачених калорій на основі показів пульсометра, ▸% HR max, ▸% HRR (резерв ЧП в % - макс. частота пульсу мінус частота пульсу в стані спокою), ▸Час відновлення, ▸Авто MAX HR, ▸Віджет перегонів, ▸Статус HRV, ▸Готовність до тренувань, ▸Тест стресу по HRV (із сумісним аксесуаром), ▸Передача даних HR по ANT+ на спарені пристрої, ▸Частота дихання під час занять, ▸Швидкість і дистанція по GPS, ▸Профілі занять, що налаштовуються, ▸Автопауза, ▸Інтервальні тренування, ▸Покращений інтервал (містить відкриті повтори, сторінки даних інтервалу, екран відпочинку і автоматичне виявлення), ▸Розширені тренування, ▸Режими живлення - налаштування батареї під час активності, ▸HRM Біговий темп і дистанція, ▸Auto Lap (нове коло починаеться автоматично), ▸Manual Lap (ручне позначення кіл), ▸Таймер відпочинку, ▸Налаштовувані сповіщення про коло, ▸Теплова та висотна аклімація, ▸VO2 max біг, ▸VO2 max трейловий біг, ▸Витривалість у режимі реального часу, ▸Коефіцієнт навантаження, ▸Тренувальне навантаження, ▸Ефективність тренувань, ▸Ефективність тренувань (анаеробна), ▸Вдосконалений час відновлення, ▸Налаштовувані сповіщення, ▸Аудіопідказки, ▸Час фінішу, ▸Віртуальний Партнер (функція тренування з віртуальним партнером), ▸Змагання, ▸Автоматичне розпізнавання занять для різних видів спорту, ▸Налаштування занять для різних видів спорту, ▸Garmin Live Segments, ▸Strava Live Segments, ▸Створення кругового маршруту (біг/велосипед), ▸Розрахунок маршруту туди і назад (біг/велосипед), ▸Популярні маршрути Trendline, ▸Сенсорне і/або кнопкове блокування, ▸Гарячі клавіші, ▸Історія активності, ▸Автоматичне прокручування, ▸Physio TrueUp
✔ ДЛЯ БІГУ  ▸Дистанція, час і темп по GPS, ▸Бігова динаміка (з сумісним аксесуаром), ▸Вертикальні коливання (з сумісним аксесуаром), ▸Час та баланс контакту з землею (з сумісним аксесуаром), ▸Довжина кроку в реальному часі (з сумісним аксесуаром), ▸Каденція (показує кількість кроків за хвилину в реальному часі), ▸Бігова потужність, ▸Коригований темп, ▸Стан продуктивності, ▸Лактатний поріг (аналізуючи ваш темп і серцевий ритм визначає момент, після якого ви починаєте швидко втомлюватися), ▸PacePro стратегія тренування, ▸Бігові вправи, ▸Оцінка бігу на підйомі, ▸Прогнозування результату змагання, ▸Автоматичний підйом для трейлового бігу, ▸Прогноз перегонів, що залежить від курсу та погоди, ▸Сумісність з крокоміром, ▸Виявлення бігу/ходьби/стояння
✔ ДЛЯ ГОЛЬФУ   ▸Попередньо завантажені карти гольф-полів, ▸Розрахунок дистанції до передньої, задньої і середньої частини гріну, ▸Розрахунок дистанції до перешкод і вигинів, ▸Розрахунок дальності удару (автоматично розраховує точну відстань в ярдах з будь-якої точки на майданчику), ▸Цифрова картка результатів, ▸Відстань до лунки, ▸Відстеження статистики (удари, кількість попадань за 1 раунд, удари з гріну / фервея), ▸Garmin Autoshot, ▸Повна векторна карта поля, ▸Автоматичне оновлення напрямку удару, ▸Перегляд гріну з ручним розміщенням лунок, ▸Перешкоди і цілі для поля, ▸Pinpointer, ▸Функція PlaysLike Distance, ▸Функція Touch Targeting (торкніться мети на дисплеї, щоб побачити відстань до неї), ▸Гандикап в рахунку, ▸Тренування темпу, ▸Таймер раунду/одометр, ▸Сумісність із автоматичним відстеженням ключок (потрібен аксесуар), ▸Швидкість і напрямок вітру (потрібне підключення до програми для гольфу), ▸Функція “Віртуальний кедді”, ▸Можливість використання на офіційних турнірах, ▸Green Contours (з членством Garmin Golf), ▸Сполучення із додатком Garmin Golf
✔ ДЛЯ АКТИВНОСТЕЙ НА ПРИРОДІ   ▸Навігація точка-до-точки, ▸Створення треку по точках в режимі реального часу, ▸Повернення до початкової точки, ▸TracBack, ▸UltraTrac, ▸Режим "Навколо мене", ▸Орієнтир, ▸Функція "Попереду", ▸Навігація Nextfork, ▸Профіль висот, ▸Відстань до місця призначення, ▸Попередження про шторм, ▸ClimbPro (планувальник сходження), ▸Вертикальна швидкість (швидкість підйому за період часу), ▸Всього сходжень/спусків, ▸Таймер відпочинку (тільки ультра-біг), ▸План майбутнього підйому, ▸Попередньо завантажені топо-карти, ▸Попередньо завантажені карти доріг і стежок, ▸Попередньо встановлені карти гірськолижних трас, ▸Підтримка завантажувальної картографії, ▸Підтримка завантаження карт, ▸GPS-координати, ▸Sight'N'Go (навігація по напрямку), ▸Розрахунок площі, ▸Мисливський/риболовний календар, ▸Спроектована шляхова точка, ▸Інформація про Сонце і Місяць, ▸Сумісність з вітрометром, ▸Сумісність із вітроміром Kestrel, ▸Активність режиму "Експедиція GPS", ▸Припливи, ▸Таблиці припливів
✔ ДЛЯ ВЕЛОСПОРТУ  ▸Маршрути, ▸Коло на велосипеді і максимальна потужність кола (із вимірювачем потужності), ▸Перегони, ▸Сповіщення (сигнал про досягнуту мету - час, дистанція, пульс чи калорії), ▸FTP (функціональна порогова потужність), ▸Крива потужності та % FTP тренувань, ▸Велосипедні карти Garmin, ▸Grit і Flow для гірських велосипедів, ▸Розширена велосипедна динаміка, ▸Сумісність із Vector і Rally (вимірювачі потужності), ▸Сумісність із Varia Vision, ▸Сумісність із радаром Varia, ▸Сумісність із фарами Varia, ▸Підтримка датчика швидкості та каденсу (з датчиком), ▸Сумісність із вимірювачем потужності, ▸Гід із заряду, ▸Функціональна порогова потужність
✔ ДЛЯ ПЛАВАННЯ   ▸Характеристики плавання в відкритій воді (відстань, темп, дистанція, лічильник гребків, швидкість, ефективність плавання SWOLF), ▸Характеристики для басейну (довжина басейну, дистанція, темп, лічильник гребків, ефективність плавання (SWOLF), калорії), ▸Визначення стилю плавання (фрістайл, на спині, брас, батерфляй), ▸Журнал тренувань для плавання, ▸Основний таймер відпочинку (до 0) (лише для басейнів), ▸"REPEAT ON" Таймер відпочинку, ▸Авто відпочинок ( тільки для басейну ), ▸Сповіщення про час і відстань, ▸Cповіщення про темп (тільки для басейну), ▸Таймер зворотного відліку, ▸Тренування в басейні, ▸Критична швидкість плавання, ▸Відстеження пульсу під водою, ▸Частота серцевих скорочень від зовнішнього HRM (в режимі реального часу під час відпочинку, статистика інтервалів і сеансів)
✔ ФУНКЦІЇ ВІДСТЕЖЕННЯ АКТИВНОСТІ ДІТЕЙ   Додаток TOE-TO-TOE Challenges
  • Смарт-годинник tactix 7 AMOLED з нейлоновим ремінцем
  • Ремінець силіконовий чорний
  • Кабель USB-C для зарядки/передачі даних
  • Документація

* Комплектація товару може бути змінена постачальником.

По дизайну і функціях це самий топовий годинник із всіх подібних і не тільки. Єдине що не має цієї версії на 47 мм, але за два тижні я звик до цього велетня.
Відповісти
Навіть з амоледом продуктивність цього годинника виглядає добре. Головним пріоритетом для мене все ще залишається автономність. Я сподіваюся, що сонячна батарея стане більш ефективною в майбутньому, і гармін втілить сонячну зарядку і на моделі з амолед екраном . Існує ще багато поверхні, яку можна було б використати для сонячних батарей!
Відповісти
Я шкодую, що не купив Epix два тижні тому, AMOLED плюс балістика - це саме те, що я хотів.
Відповісти
Відгуки
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Смарт-годинник Garmin tactix 7 AMOLED з адаптивним кольоровим дисплеєм

В наявності
Артикул: 010-02931-01
64 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Вибрати варіант
Замовити швидко

Доставка і комісія – безкоштовні.

іконка доставки "Нова Пошта" – адресно до дверей.
іконка доставки "Нова Пошта" – у відділення.
іконка доставки "Нова Пошта" – у поштомат.
іконка доставки Самовивіз – отримати можна у нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Семена Скляренка, 9, офіс 505. 

Термін доставки – 1-3 дні.

іконка Visa іконка mastercard Онлайн-оплата кредитною та дебетовою картою LiqPay: Visa / Mastercard.

іконка післяплати Післяплата – оплата товару при отриманні (доставка і комісія Нової Пошти за рахунок нашого магазину).

іконка безготівкового розрахунку Безготівковий розрахунок – 
ФОП БIЛОУС М.В.
ІПН 3172813847
IBAN UA603052990000026008026216497
в АТ КБ "ПРИВАТБАНК
МФО 305299

іконка Приватбанк Оплата частинами від ПриватБанку.

іконка Монобанк Оплата частинами від МоноБанку.

Гарантія

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ
Обслуговування гарантійних зобов'язань проводиться виключно в авторизованому сервісному центрі на території України, який знаходиться за адресою - м.Київ, проспект Павла Тичини, 4, тел. +380(44)299-85-06

Гарантійне обслуговування приладу - це безкоштовний ремонт упродовж терміну, зазначеного в оригінальному гарантійному талоні, або його заміна на аналогічний прилад в разі неможливості ремонту (при дотриманні умов, зазначених в інструкції).

Вгору