Garmin Fenix ​​8: чутки, дата випуску та чого очікувати

Garmin Fenix ​​8 — це довгоочікуваний наступник Fenix ​​7 Pro, орієнтований на любителів активного відпочинку. Серія Fenix, відома своєю надійною конструкцією, можливостями для різних видів спорту та багатим функціоналом, заслужила репутацію найкращих у лінійці наручних пристроїв Garmin. Очікується, що Fenix ​​8 продовжить цю спадщину, представивши нові функції та вдосконалення.

Ціна та доступність

Будучи флагманською моделлю, Garmin Fenix ​​8 навряд чи матиме бюджетну ціну.

Порівнюючи з серією Fenix 7, можна припустити, що базова модель вартуватиме близько 41000 гривень. Очікується, що топовий варіант, Garmin Fenix 8X Sapphire Solar Edition буде коштувати 55000 грн на початку продажів.

Очікувані функції

Хоча офіційних деталей мало, ми можемо зробити деякі обґрунтовані припущення щодо функцій Fenix ​​8 на основі інформаційних витоків і чуток:

1. Дисплей AMOLED чи може щось інше. Дисплей Fenix 7 вийшов чудовим, та йому забракло контрастності порівняно із дисплеями AMOLED, які використовуються на годинниках серій Epix, Venu, MARQ. Але дисплеї AMOLED - це фішка серії Epix, що повністю копіює серію Fenix, окрім дисплею і функції Solar. Тому є варіант, що Garmin залишить MIP-дисплеї або встановить дисплей LCD, як на Edge 1050.
2. Вбудовані мікрофон і динамік. Це можливо, але ця функція не дуже підходить для ультра-витривалого годинника. І все ж є один момент, про який у наступному пункті.
3. LTE. Garmin вже створювала годинник з LTE - Forerunner 945 LTE - і ця функція є кандидатом для нового годинника Fenix 8.
4. Розширений обсяг пам’яті та встановлені мапи. Через те, що Garmin приділяє увагу розширенню карт Outdoor Maps+, в топових версіях може збільшиться об'єм пам'яті. І точно процесор у годиннику буде потужніший, щоб працювати з супутниковими знімками. Тим більше, що ціна 32 Гб і 64 Гб модулів майже однакова. Головне, щоб не було такої проблеми, як із флешпам’яттю SanDisk на годинниках Fenix 6.
5. Покращена автономність. У той час, як Fenix ​​7 вже пропонує вражаючий час автономної роботи, Fenix ​​8 може відсунути межі ще далі, потенційно досягнувши понад 30 днів у режимі смарт-годинника з сонячною зарядкою. Цікаво, чи перенесе Garmin функцію Solar на нові годинники. Якщо так, то чи зможуть збільшити ефективність сонячної панелі.
6. Покращена автономність при використанні GPS, як наслідок використання більш економічного процесора і розвитку функції SATIQ.
7. Оновлення датчиків. Fenix ​​8, ймовірно, матиме найновіший датчик серцевого ритму від Garmin, заснований на Elevate Gen 5, представленому разом із Fenix ​​7 Pro. Або буде оновлення датчика, щоб точніше фіксувати сон і ECG.
8. Garmin ECG. Логічно буде побачити функцію електрокардіограми відразу доступною для всіх регіонів, а не тільки для США і азіатського регіону.
9. Глюкоза в крові. Скоріше за все вимірювання рівня глюкози ми не побачимо в восьмій серії годинників. Технічно це можливо, використовуючи світло різних довжин хвиль для вимірювання рівня глюкози через шкіру. Ця технологія вже використовується для моніторингу рівня кисню в крові. Garmin співпрацює з компанією Dexcom і вже зараз можна бачити графік рівня глюкози на годиннику використовуючи датчик Dexcom.

 

Читайте оновлення за темою: Garmin Fenix ​​8 отримає AMOLED дисплей. Дата виходу