На смарт годинниках Garmin тепер доступний YouTube Music

Компанія Garmin оголосила про давно очікуване нове впровадження, що сподобається тим, хто полюбляє тренуватися під музику та прагне мати більше варіантів музичної платформ. Тепер на смарт-годинниках Garmin працює додаток YouTube Music.

Цей сервіс додається до низки інших, а це Spotify, Deezer і Amazon Music, які раніше почали працювати на смарт-годинниках виробника. Додаток YouTube Music можна завантажити у магазині Connect IQ і це дасть доступ до 100 млн пісень.

YouTube Music на смарт-годиннику Garmin

Connect IQ – це платформа, що дозволяє розробникам програмного забезпечення розміщувати рішення і застосунки для мільйонів клієнтів компанії зі всього світу, котрі користуються смарт-годинниками, велокомп’ютерами та портативними пристроями Garmin.

Завдяки цій новій інтеграції користувачі сервісу YouTube Music можуть завантажувати плейлисти та подкасти на свій смарт-годинник з підтримкою функцій відтворення музики, щоб прослуховувати їх у автономному режимі. Серед можливостей – авторські плейлисти, автоматично згенеровані плейлисти на основі вподобань користувача та спеціальні добірки для різних активностей. Як і в інших версіях YouTube Music, вміст організовується бібліотекою. Крім того, передплатники YouTube Music Premium або YouTube Premium можуть завантажувати плейлисти та подкасти на свій годинник, тобто слухати контент без смартфона та без реклами. Достатньо лише під’єднати до смарт-годинника сумісні bluetooth-навушники – і можна йти на вулицю чи на тренування.

керування музикою на смарт-годиннику Garmin

Поки що не всі прилади отримають доступ до нової платформи з самого початку. На разі сумісними з YouTube Music є новинки в лінійках Forerunner, Fenix, Epix, Venu, а також моделі Enduro 2 і D2 Mach 1 Pro. Перелік всіх сумісних смарт-годинників можна подивитися на сайті компанії. У Garmin повідомили, що працюють над розширенням кількості смарт-годинників, котрі найближчим часом отримають доступ до YouTube Music.

додаток YouTube Music на годиннику Garmin

 

Сумісні смарт-годинники: