Lily також має скельце з малюнком, який видно на екрані.
Симпатичні розумні годинники вже не є новиною (на щастя), але це не означає, що не варто очікувати ще більш привабливих варіантів. Нещодавно в компанії Garmin представили свій новий носимий пристрій Lily, якого назвали "маленьким і модним розумним годинником, котрого чекали жінки". Я не цілком певна, що пристрій відповідає цьому твердженню (і мені не подобається розмежовувати призначення за статтю), але щодо зразка, який я тестувала кілька днів, можу сказати, що він справді доволі малий.
Ремінці Lily мають ширину лише 14 мм, тому помітно тонші від версій 20 мм і 24 мм, котрі є на більшості інших розумних годинників. Однак, його 34-міліметровий круглий корпус приблизно такої ж висоти, як Apple Watch SE (модель 40 мм). Насправді, при товщині 10,15 мм, корпус Lily трохи тонший, ніж Watch SE (10,7 мм), але це не дуже добре.
Окрім своїх розмірів, Lily має ще й деякі інші особливості, які, за словами компанії, роблять його "жіночим" пристроєм - наприклад, його Т-подібні виступи. Також є скло з витонченим візерунком, який знаходиться під циферблатом і додає текстури. Візерунки різняться в різних версіях Lily, а їх є всього разом 6 стилів, доступних у двох категоріях: класична та спортивна. Екземпляр, який я тестувала, мав хвилястий дизайн, тоді як наша комерційна редакторка отримала версію з таким наче плед-малюнком. Сенсорний екран Lily не завжди ввімкнений і переходить у режим сну. Тому, коли він неактивний, видно візерунок скла.
Зображення досить тонке і не заважає написам та графіці на монохромному сенсорному екрані Lily. До речі, крім натискання та проведення пальцем по дисплею, для роботи з годинником також можна використовувати кнопку внизу циферблату. Тут немає фізичних кнопок.
Функціонально Lily пропонує поєднання можливостей, які можна знайти на інших годинниках Garmin, таких як Venu Sq та Vivomove Style. Ці двоє мають повноколірні екрани (у Vivomove це AMOLED), але взагалі пропонують ті самі ступінь водозахисту (5 ATM) та відстеження частоти серцевих скорочень, стресу, гідратації, частоти дихання і рівня кисню в крові. Звичайно, оскільки їх дисплеї різні, то і тривалості роботи акумуляторів від одного заряду теж різняться. Garmin каже, що Lily працюватиме до 14 днів із відстеженням активності (7 синхронізованих сеансів), що відповідає Vivomove Style, тоді як Venu Sq працює до 200 годин з відстеженням активності.
Окрім надійного відстеження стану організму, годинник Garmin також пропонує основні сповіщення та управління телефоном. Можна керувати відтворенням музики, налаштовувати екстрені контакти, отримувати повідомлення та дзвінки тощо. Шанувальники Garmin, напевно, вже знайомі з тим, що може запропонувати Lily. Якщо вас цікавить вишуканий новий годинник - можете вибрати спортивну модель із силіконовим ремінцем та алюмінієвим корпусом приблизно за 200 доларів, або ж класичний варіант, котрий вартує від 250 доларів і має корпус з нержавіючої сталі з шкіряним ремінцем.