Смарт-годинник – це один із найпопулярніших гаджетів. Тому в цій добірці ми назвемо тільки тих виробників смарт-годинників, на які дійсно варто звернути увагу у 2024 році.

Смарт-годинник якого виробника краще обрати у 2024 році

Смарт-годинник – один з найпопулярніших девайсів сьогодні. Попит на них пояснюється багатозадачністю. Єдине, що ускладнює вибір – це та різноманітність, яка представлена сьогодні на ринку. І мова не стільки про моделі, скільки про самі бренди, тому що кожен з них зосереджений на своїх розробках та покращенні функціональних можливостей. Сказати, які з них пропонують кращі смарт-годинники, можна лише після порівняння всіх ключових особливостей. Тому в цій добірці ми назвемо тільки тих виробників, на яких дійсно варто звернути увагу в 2024 році, а бонусом – їх найвдаліші колекції смарт-годинників.

Garmin – ідеальний вибір для спортсменів

Garmin – один із ключових виробників удароміцного та багатофункціонального годинника для професійних спортсменів. Виробник щорічно представляє несподівані доповнення функцій та оновлення смарт-годинників. Нашумілі запуски Vivoactive 5 і Venu 3 наприкінці минулого року – найкращий доказ цього.

  • Vivoactive 5 – відносно недорога модель, з новим круглим AMOLED-дисплеєм та більш точним GPS. Без підзарядки годинник може працювати 21 день у режимі використання базових функцій.
  • Venu 3 цілком очікувано входять до всіх рейтингів кращих, у тому числі і в топ розумних годинників 2024 року. Тут є високоточний датчик ЧСС, різноманітні функції для відстеження стану здоров'я, чудові функції для занять фітнесом.

У 2024 році радимо звернути увагу саме на ці моделі годинників. Garmin посилено працює над впровадженням інновацій у свої продукти, тому не виключено, що цього року ми побачимо розширення пропозиції Garmin Health.

Garmin - ідеальний вибір для спортсменів

Apple Watch – як і раніше найкращий розумний годинник для власників iPhone

Якщо хочете купити смарт-годинник «яблучного» бренду, цього року радимо звернути увагу на Apple Watch Ultra першого і другого покоління, що справили справжній фурор в Україні. Їх особливості:

  • вдосконалені датчики для моніторингу здоров'я,
  • експлуатація за температури від -20°C до +55°C,
  • рівень водонепроникності – до 100 м,
  • збільшена до 60 годин автономна робота в режимі енергозбереження.

На сьогодні це найкраща модель для дайверів та марафонців.

За популярністю не відстають і Apple Watch 9. Він має удвічі яскравіший дисплей порівняно з Apple Watch 8 і оновлений чіп, завдяки якому збільшилася кількість доступних функцій. Крім того, збільшилася швидкість обробки завдань, при цьому час автономної роботи залишається на тому ж рівні – до 18 години без підзарядки. І з'явилася гучна функція Double Tap для ще більшої інтеграції смарт-годинника у щоденний ритм життя.

CASIO – легендарні та багатофункціональні

CASIO нещодавно почав випускати смарт-годинники, але їх моделі вже встигли полюбитися спортсменам. За функціональними можливостями вони конкурують із годинником фірми Polar і навіть Suunto. А ось за ступенем надійності, міцності та водонепроникності рівним їм немає навіть серед моделей Garmin.

У модельному ряді розумних годинників CASIO є зразки з базовим набором функцій: моніторингом фітнес-показників та стану здоров'я організму, що ідеально для щоденного використання. Є і з розширеними можливостями: вибір режиму тренування, рекомендації для дихальних вправ, відстеження рівня кардіонавантажень – такі моделі підійдуть для бігунів та плавців, у походи та подорожі.

CASIO - легендарні та багатофункціональні

Tag Heuer – поєднання елегантності та продуктивності

Швейцарський бренд з недавніх пір став прямим конкурентом у розумних технологіях виробникам із Силіконової долини, тому в рейтинг розумних годинників він потрапив не випадково. Моделі смарт-годинників Tag Heuer сподобаються любителям класики та шанувальникам сучасних технологій. У 2024 рекомендуємо звернути увагу на TAG Heuer Connected CALIBRE E4.

У них є все, що потрібне спортсмену. А ще ефектний дизайн з можливістю вибору різних ремінців та браслетів та потужний акумулятор, заряду якого вистачить на 24 години роботи навіть при використанні трекінгових програм протягом 5 годин.

Tag Heuer - поєднання елегантності та продуктивності

Polar – багато функцій за найкращою ціною

Це відносно бюджетний варіант, при цьому смарт-годинник багатофункціональний, надійний, міцний і з хорошими експлуатаційними характеристиками. Розумні годинники Polar потрапили в огляд завдяки своїй універсальності та широкому діапазону мультиспортивних функцій. Деякі годинники бренду підтримують 130+ режимів тренувань.

Будь-яка модель підходить для занять спортом, пішого туризму та відстеження показників щоденної фізичної активності.

Polar позиціонується як бренд якісного, сучасного базового годинника і є топовим варіантом для моніторингу всіх видів активності на природі, в тому числі для зимових активностей.