функції Garmin Index™ BMP

Garmin Index™ BMP - це клінічно схвалений пристрій для вимірювання артеріального тиску та частоти серцевих скорочень, який автоматично синхронізує ваші показники з Garmin Connect. Він був запущений у США та Великобританії у вересні 2022 року, але нещодавно почав продаватися в багатьох інших країнах Європи. Чи варто вам подумати про його придбання? Які його основні переваги? Подивімось ближче.

Garmin Index BPM - це простий пристрій у порівнянні з багатьма іншими гаджетами Garmin. Він призначений для вимірювання систолічного та діастолічного артеріального тиску, а також частоти серцевих скорочень, за допомогою приєднаної манжети, що в комплекті. У цьому, звичайно, немає нічого нового, оскільки домашні тонометри використовуються вже багато років. Цікавою особливістю цього пристрою є те, що він не тільки показує результати на вбудованому екрані, але й надсилає їх через WiFi до вашого облікового запису Garmin Connect.

Чи є Index BPM точним і надійним?

Компанія Garmin подбала про те, щоб ні в кого не виникало сумнівів щодо точності цього гаджета. Це підтвердили в клінічних випробуваннях. Офіційно, Index BPM має точність +/- 3 мм рт.ст. або 2% від значення для артеріального тиску і +/- 5% від значення для пульсу. То ж він на одному рівні з багатьма іншими пристроями для вимірювання артеріального тиску в домашніх умовах.

Дивлячись на відгуки, багато людей повідомляють, що в порівнянні з популярними пристроями Omron, показники дійсно дуже схожі. Проте, якщо ваші показники підозріло високі або низькі, краще проконсультуватися з лікарем. Він може підтвердити, чи такі ж цифри показує його прилад для вимірювання артеріального тиску. Якщо ні, то він може допомогти вам визначити, де на руці слід розмістити монітор Garmin, щоб отримати найточніші показники.

переваги та недоліки Garmin Index BMP

Чи подобається людям використовувати Garmin Index BPM?

Тепер давайте подивимось більше відгуків і що людям подобається та не подобається у використанні Garmin Index BPM найчастіше.

Переваги:
- Він простий у налаштуванні та використанні.
- Має добротно зібрану міцну конструкцію.
- Ви можете експортувати PDF-звіти про показники артеріального тиску, щоб поділитися ними з лікарем.
- Завдяки анонімному профілю можна вимірювати артеріальний тиск своїх друзів або членів сім'ї, не синхронізуючи їхні показники з вашим обліковим записом Garmin.

Недоліки:
- Відносно дорогий порівняно з іншими тонометрами на ринку.
- Дехто вважає пристрій громіздким.
- Манжету може бути важко надягати однією рукою, оскільки вона ковзає. Можливо, вам доведеться використовувати підборіддя, щоб утримувати її на місці при затягуванні.

Чи варто купувати Index BPM?

Звісно, головна привабливість полягає в тому, що дані автоматично завантажуються на ваш Garmin Connect. Вам не потрібно турбуватися про те, щоб записати їх, а потім щоб не втратити свої нотатки. Ви завжди матимете доступ до всієї історії свого кров'яного тиску у додатку. Якщо ви вже є користувачем Garmin, маєте велику кількість даних в Garmin Connect і регулярно вимірюєте артеріальний тиск з міркувань турботи про здоров'я, і ця простота використання вас приваблює, тоді Index BPM може вам чудово підійти.

Але є суттєва проблема з ціннісною пропозицією цього пристрою. Це пов'язано з тим, що ви можете вручну вводити вимірювання артеріального тиску у свій Garmin Connect. Отже, якщо у вас вже є пристрій для вимірювання пульсу, і ви не проти додаткового кроку ручного введення вимірювань у вашому додатку Garmin, вам не потрібен Index BPM від Garmin, щоб каталогізувати свої дані у вашому обліковому записі.